Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak kiakadva a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak kiakadva a nők, ha nem tetszenek valakinek, miközben náluk is csak a legjobb férfiak jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Itt van pl. ez a kérdés. Fel van háborodva, hogy őt néhányan átlagosnak gondolják és nem nyalja a talpát minden egyes szembejövő férfi, akikkel kénye-kedve szerint szórakozhat, váltogathatja a partnereit amikor jól esik. Aztán ezt olvasom: "És nem átlag fiúkról beszélek, hanem jóképűekről, többnyire zenészekkel és sportolókkal randiztam." Akkor mi a gond? Ha ő is csak a legjóképűbb/legizmosabb férfiaknak ad esélyt, akkor miért van felháborodva mások igényein? Vagy csak neki lehet?

Bírom ezt a női gondolkodást, hogy nekik csak a top pasikkal lehet szóba állni, de ha akármelyik férfi ugyanezt csinálja, akkor felháborodnak.


2015. okt. 10. 13:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Neked is csak jóképű pasi kell, aki cserélgetheti a nőket, ha átlagos, rendes, csendes fiúval kezdenél nem lenne ez, de persze őket lekoptatod.
2015. okt. 10. 16:48
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts!

Pont annyi nő van kiakadva azon, hogy nem kell minden pasinak,mint amennyi pasi van azon kiakadva, hogy nem kell minden nőnek!

Személy szerint pedig pont lesz.arom azokat a pasikat akiknek nem jövök be. Soha nem zavart ez a dolog. Millió más pasi meg rajong értem...nekem elég az is. Nem kell mindenki....

2015. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, az általad említett kérdés rohadtul nem erről szólt.

Én ugyanezt tapasztaltam. És átlagos pasim volt/van nekem is. Bár azért nagyon mást gondolunk az átlagosról is, szerintem ez a baj. Külsőre átlagos: remek! Belsőre: csendes, rendes, unalmas: borzalmas. Ha nem elég intelligens, érdeklődő, nem lehet vele jókat beszélgetni érdekes témákról, akkor nem kell, bárhogy nézzen ki. Hidd el, sokkal nehezebb ilyet találni mint valami jóképű bunkót aki nálam ugyanúgy kuka.

2015. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja mert egy kérdés reprezentálja az összes nőt...kérdező te se vagy 100-as.
2015. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem meg elegem van abbol, hogy minden ferfi csak azt veszi eszre,hogy szep vagyok. Azt ami belul van azt senki. Hogy erzelmileg mire lenne igeny.

Akkor most en mit csinaljak?

Tudom. Falba rughatok maximum.

2015. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja értem, ha te rendes, csendes vagy, azt el kell fogadni, de ha a pasi is ilyen, az kizáró ok.
2015. okt. 10. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!