Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bpadamka kérdése:

Hol lehet ismerkedni olyan éretteb hölgyekkel akik keresik a fiatalabb pasikat?

Figyelt kérdés

Húsz éves vagyok és szeretnék ismerkedni éretteb hölgyekkel max 46 éves korig de nem igazán tudom hol tudok beszlgetni. Beszélgetés ismerkedés céljából szeretnék beszélgetni de nem zárkóznák el komolyabb dolgoktólKiváncsi lennék oldalakra akár helyekre budapesten ahol lehet beszélgetni hölgyekkel.

Személyes tapasztalatot is szivesen olvasnék.



2015. okt. 5. 18:43
 1/6 CptTomato ***** válasza:
Anno az összes ilyen hölgyet netes társkeresőkön ismertem meg....
2015. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szexpartnerkereső oldalakon és anonim fórumokon. A szexpartner kereső célorientált, a fórumon inkább lehet beszélgetni, ismerkedni, barátkozni. Nekem mindkettő bevált.
2015. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bármelyik munkás buszjáraton lehet kiöregedő milfeket, fiatal mamikat találni, volt olyan melóhely ahonnan azért számoltam le, mert a mamik már kibeszéltek a hátam mögött, meg veszekedtek rajtam :D
2015. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de amúgy 20 évesen szerintem még lemondhatsz erről a korosztályról, majd 25-30 évesen lesz a tuti.
2015. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A goldengate.hu szexoldalon van társkereső részleg is asszem.
2015. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bárhol, azt észrevenni, ha kacérkodnak Veled. Hangsúlyból, nézésből.
2015. okt. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!