Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a jó pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a jó pasikat lenyúlják a fiatalabb csajok nekem meg a hulladék maradna de az nem kell?

Figyelt kérdés

őszintén nem nagyon kerestem párt,de amik vannak neten nagyon gáz főleg a korombeliek idősebbnek néznek ki és semmi jó stílus haj..

bár arról nem tehetek hogy nem tetszenek már a fehérek..(nem vagyok rasszista én is fehér vagyok)

komolyan úgy vagyok vele hogy feladom jó nekem a 2D is.



2015. okt. 4. 11:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés, ilyen kommentekkel születik, ha valaki rátölt a tegnap estére...
2015. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10: De. Fehérek. Vannak kicsit sötétebb bőrűek is, de ők is fehérnek tartják magukat.


Amúgy én is szoktam néha doujinshikre verni, és? Attól szerinted jobb lesz az életed, ha csak a 2D-vel foglalkozol? Tisztára olyan vagy, mint Tomoko a WataMote-ből...

2015. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Neked van eltorzult férfiképed a japán média hatására. Olvasok sok mangát, mégsem a nagy szemű kis lolik jönnek be, sem az óriási fejméretű mellek. Engem gyakran 30nak nlznek és ezzel nincs is bajom, szeretem az idősebb nőket. Te viszont? Önelégült vagy és pökhendi. Ilyen hozzáállású lány akkor se kéne, ha futna utánam. Undorító vagy!
2015. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok idős !!bekaphatod engem meg 23-nak néznek!


én se a nagy szeműekre bukom hanem a bishikre vagy ázsiai férfiakra !!


akkor se kellenél ha nem lenne más a földön!


amúgy sárgák nem fehérek.de mindegy én már voltam japánnal ő sötétebb bőrű volt ők nem nagyon barnulnak amúgy megsúgom valaki nagyon okos de életébe nem látott japán embert...

2015. okt. 5. 19:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem folyton ázsiainak néznek.
2015. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!