Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hosszú hajú rocker fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú hajú rocker fiú összejöhet egy nem rocker lánnyal?

Figyelt kérdés

Mert az van, hogy eleve kevés az igazi rocker csaj, azokból is a legtöbben foglaltak, aki marad még abból se tetszik mindenki. Nagyjából tűt a szénakazalban...

Ezért gondoltam, hogy átlag, hétköznapi lányokkal próbálkoznék. Nem lenne túl nagy társadalmi/kulturális/életfilozófiai szakadék közöttünk? Mert azért valljuk be, vannak ám itt előítéletek rendesen, főleg azok részéről akik nem ismerik ezt a szubkultúrát.


2015. szept. 28. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól még,hogy másféle zenét szerettek,lehet sok más dologban közös az ízlésetek.

Ha nagyon elvontan öltözködsz,akkor már meg is van az előítélet,pedig 2 szót sem váltottatok.

Ha nyitott vagy elfogadni a másikat, az eltérő ízlésével és szokásaival együtt is,lehet esély.

Mondjuk óriási kérdés, ez az életstílus mekkora hatással van az életedre?

Van az a határ, ami már nem tolerálható.

2015. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem öltözködöm elvontam, max koncertekre "vágom magam puccba" :D

Nyilván mindkettőnk részéről el kell tudni fogadni a különbségeket, zenei nézeteltéréseket stb. ez másként nem menne.

Csak ugye sokszor megkapom a "bolond hippi" jelzőt, mielőtt még egy szót is szóltam volna, aki eleve utálja ezt a műfajt, az nem is szeretné meglátni az embert, a rockerség mögött...

2015. szept. 28. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Én mikor hosszú hajú rocker srác voltam (másfél éve toltam le, volt, hogy majd' fenékig ért ráadásul sosem fogtam össze) sosem rocker barátnőim voltak, legalábbis a hosszabbtávúak.

Mondjuk a fullfeketeruhás, zenekarospólós, bakancsos korszakomat szerencsére hamar kinőttem, már vagy 8 éve, de akkoriban sem éreztem úgy, hogy ilyen téren bármiben gátolna.


Szóval simán összejöhet.

Hajrá.

2015. szept. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy öltözködsz?
2015. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az teljes mértékben attól függ hová megyek :)

Itthon pl épp ami elém kerül. Városban farmer, hozzá egy sötétebb tónusú ing, nem pont fekete, a terep színekből is válogatok. Ha meleg van mondjuk terepszínű rövidnadrág, ha hideg akkor meg a kötelező bőrdzseki :) Koncertekre meg nyilván jönnek a vadabbnál vadabb halálfejes pólók, meg szegecsek, meg láncok :) De ha kell ünnepélyes is tudok lenni, sőt kifejezetten elegáns. Szóval mindig igyekszem az alkalomhoz öltözni, de úgy hogy azért egy picit mindig benne legyen a saját stílusom, nem kirívóan, de azért érzékelhetően! :)

2015. szept. 29. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, milyen rocker csajra gondolsz, mert a bakancsos-fekete körmű.zenekaros pólós-loncsos hajú összejöhet, de vannak az ok a szexi divatrocker csajok, akik szépen vannak sminkelve, drága minden ruhaarabjuk, nem feltétlenül rockzenekedvelők, na azok felejtősek, azoknak divatos, trendi pasi kell, mit amilyenek ők maguk.


Kérdező, amilyen lányt elképzelsz magad mellé, neked nagyjából azt a stílust,kell hoznod, különben nem figyel fel rád.

2015. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel én sem járok 0/24-ben bakancsban meg zenekaros pólóban, nem hinném hogy pont egy ilyen lányt keresnék. Tőlem lehet telesen hétköznapi stílusa, még az se fontos hogy szeresse a rockot, csak fogadja el hogy én igen, és ne ítéljen el miatta. Legfeljebb koncertekre nem járunk el együtt :P
2015. szept. 29. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem állati jó ha egy pasinak ilyen a stílusa. :D én is a "jókislányos" kategória vagyok de tudok örülni egy ilyen pasinak (:
2015. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!