Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

Kedves Lányok! Nektek mennyire tetszik egy vékony fiú?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 24 éves fiú vagyok. Általában elég vékonynak számítok, ugyanis a magasságom 191 cm, de emellett mindössze 68 kg vagyok. Hogy őszinte legyek, engem ez egyáltalán nem zavar, sőt, nagyon is örülök, hogy úgy tűnik, egyáltalán nem vagyok hízásra hajlamos. Szeretem, hogy ilyen vékony vagyok, nem is akarok hízni. A szabadidőmben egyébként sokat sportolok és mozgok. Járok ITF Taekwondo-ra, továbbá imádok úszni, kosarazni és futni. :-)

Arra lennék kíváncsi, hogy a leírtak alapján mennyire lennék vonzó számotokra?

Válaszaitokat előre is köszönöm. :-)


2015. szept. 26. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nedvesednek erre
2015. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a vékony férfiak. Viszont a testalkat önmagában nyilván nem elég. Fontos a belső is és, hogy az összkép tetszik-e.
2015. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon. Nem csak a lányokon jó, ha van mit fogni :D Bár ez egyéni vélemény. Viszont, ami jó hír: éppen divatos az alakod. Az önbizalom pedig az egyik legcsábítóbb dolog. :)
2015. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!