Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jogosan nevettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan nevettem a képébe? 4-5 kg plusz súlyom miatt egy 160 cm-es,95 kg-os nő le kövér disznózott.

Figyelt kérdés
Azért ez már nem semmi, ahogy mondani szokás!

2015. szept. 24. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy én is a képébe röhögtem volna. Nem szoktam bántani senkit, aki kövér (és tényleg az, nem a 4-5 kg plusz súly miatt), de ha valaki kegyetlenkedni akar, akkor visszaszúrok.

Ráadásul még nevetséges is az egész 4-5 kiló plusszal. :D Ez totál abszurd, nem is értem, hogy gondolta.


Mégis hogy jött ez, hogy ezt mondja neked?

2015. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abszolút jogos volt, de egy cseppet se vagyok meglepve.
2015. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy anno Jézus mondta: "Ha a képedbe szarnak gyermekem legyen annyi tartásod, hogy nem fosod őket arcon cserébe, hanem tovább mégy, hisz felebarátaid fejében nem minden esetben van agy, de te légy boldog, hogy a tiédben van"


Szóval nem, attól, hogy ő tahó, még neked nem kell annak lenned.

2015. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ezen csak nevetni lehet.
2015. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
160 cm? 95 kg? Feri, töltsél még egyet....95 kg....
2015. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én se lepédöm meg, ezek ilyenek.
2015. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem orvosnál volt hasonló. 2 sor volt,én az elsőben ültem,mögöttem ült 3 csüngőhasú (nagyon kövérek voltak) erre elkezdtek hangosan kibeszélni engem,hogy hogyan nézek ki (beteg voltam szóval elég ramatyul néztem ki). Először kellemetlenül éreztem magam,majd hátra fordultam végig néztem rajtuk és elkezdtem hangosan röhögni
2015. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő sem tudja elfogadni saját magát, ezért kritizál másokat.
2015. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D Csak azért mondta ezt rád, mert utálja, hogy ő maga az! Tipikus eset. Ha valamit nem szeretünk magunkban..nem tudunk megbékélni vele, akkor azt nagyon könnyen kivetítjük másokra...
2015. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!