Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak nektek nyomulás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek nyomulás, tolakodás ha egy nő folyton kedveskedik nektek?

Figyelt kérdés
Ha sokszor ad kisebb ajándékot, sütit, csokit, meghív vhova...stb.
2015. szept. 24. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki. Nem venném tolakodásnak.
2015. szept. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akkor venném tolakodásnak ha mondjuk megmondom, hogy nem érek rá, vagy más programom van és akkor is erőlteti a dolgot...vagy mindenáron szeretné, hogy vele legyek baromi sokat (a szabadidőmhöz mérten sokat)

ajándékokat nem szeretek kapni, csokit szeretek enni, de jobb szeretem a saját kézzel készített ételt, mondjuk sütit...

a kedveskedés előny, de ne menjen túlzásba :)


22F

2015. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Ennyire ne nyomulj egy pasira szerintem. Ha akar valamit a srác, akkor ennek a tizedéből is értenie kéne. Ha meg nem akar semmit, akkor úgy járt.


Engem ez kicsit megijesztene. Ilyet a srácok szoktak a lányokkal csinálni, de nem fordítva. :D

2015. szept. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah tudom de neki kell a löket, csak nem tudom érti e csak nem érdeklem vagy ennyire mamlasz...
2015. szept. 24. 10:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad, én már rájöttem. Se udvarlásos időszakban, sem amikor már kialakult a párkapcsolat. Amikor nagyon kedveskedtem a páromnak, ő elfelejtett egy idő után nekem, mert ugye minek? Atvettem kb a férfi szerepet. Pedig engem a szeretet vezérelt, de a végén én udvaroltam neki. Arra jöttem rá, hogy olyankor már semmibe sem nézett, sőt sok mindent megengedett magának, mert úgyis el volt nézve a nagy szeretet miatt. Kell egy határ! Úgyis mindig azt hallom, így meg úgy a nőnek ez meg az kötelesség mert nő. Igen? Akkor nagyon ajánlom én meg hogy legyen férfi es udvaroljon! Azóta nem csináltam efféle hülyeséget.
2015. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!