Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jópár pasi miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jópár pasi miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Én már túlestem a párkeresésen, de az volt a tapasztalatom anno, hogyha a pasi fizet (első randis szabályom: max két alkoholmentes, pl kávé+üdítő) akkor s nő már tartozik neki minimum egy laza cidával.

Magyarán igen olcsó prostinak nézik az ember lányát (számolva egy átlagos kávézó max 400 Ft-os cappuchinojával).

És azt figyeltem meg, hogy elkerülhetetlen! Addig semmilyen ráutaló magatartás nincs.

Most barátnőm keveredett egy ilyen pasihoz, és azon gondolkoztunk, hogy talán kaphatna tippeket a jövő szingli nemzedéke, hogy hogyan lehetne kiszűrni az olcsó(n dugni kívánó) Jánosokat?

Barátnőm most jutott el második (és egyben utolsó) randijára ezzel a sráccal, aki már kő kemény intimterületes simogatásba kezdett, és erre egy kebab és egy fagyi "jogosította" fel.

Megjegyzem barátnőm is és anno én is mindig felajánlottuk hogy fizetjük a részünket, de ugye nem szabad túl erőszakosan, mert akkor megkapjuk a "feminàci" bilogot.



2015. szept. 23. 08:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem felajánlani kell hanem határozottan kifizeted a részed. Próbálnál egy ilyet egy skandináv csajjal, egyből kikérné hogy ő nem r.ibanc...
2015. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az exemnek 2.5 éven át szinte mindent fizettem. Kb a dolgok 90%-át. Az első randi legalább egy 25-30 ezres "túra" volt. Én ezért semmi ilyen intim szolgáltatást nem vártam cserébe. Rossz pasikat fogtok ki :)

22/F

2015. szept. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyon nem kerek! Vagy az ismerkedési szokásotokkal van gond vagy nagyon gáz a környezet ahonnan válogathattok. Nekem hála Istennek nem volt ilyen esetem. Ha elmentünk valahova nem akart a bugyimba nyulni. Nem tudom mennyire számit hogy nem a korosztályom keresem. Idősebbek. Az megoldás lehet hogy mindenki fizeti a magáét. De az is igaz hogy nem akárkivel ültem be valahová.

19/L

2015. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

sajna ez tényleg így van

nem egy ilyen pasi van aki kvázi ingyen k.rvának nézi a nőket


van h még akor is ha saját magam fizetem a kv ...

csak mert elmentem a talira ...

2015. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Pont azon goldolkodtam, hogy, ha elhívok egy lányt már a második randira és még nem is csókolóztunk és nem csináltam semmi intimet, csak úgy voltam ott vele mint egy baráttal akkor már lehet, hogy bukom is mint potenciális barátnőt. Berak barát zónába. Elkönyvel félénk, töketlen idiótának. Most már tényleg nem tudom mi a helyes út.
2015. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a helyes út, talán most hülyeséget írok, de én azt tapasztaltam, igaz nem sokszor, hogy ha bejössz egy lánynak,akkor tudtodra adja az idejét az intim közeledésnek, jelekkel vagy olyan helyzetet teremt. Engem pl. két mondat után lekapott a csaj a lépcsőházban annak idején.
2015. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Minden nő k..rva" :D

Bocs én is nő vagyok, és lehet te meg a barátnőd nem, de az átlag 14-35 ig terjedő korosztály (14 uristen) egy rakás sz..rt nem ér erkölcsileg, sem jellemileg, SEM SZEMÉLYISÉGILEG..

Lehet a faszi volt a bunkó, mert te egy értelmes lány/nő vagy de a többi nő nem tud gondolati síkon többet nyújtani annál, hogy semmibe vegyék, és ne próbálkozzanak nála szexért..

Találkozott vele, másodjára is még mindig nem tud felmutatni semmit a NŐ, hát akkor csak bejövök neki, gondolja dugni miért ne dughatnánk.... és ebben 10/9 nő partner lesz, mert bejön neki a csávó.. ha szerencséje is van akkor meg feltudta mérni azt mit veszíthet, ( a pasit, meg az erkölcséből egy darabot. )

És nem a fagyi, meg a cappuchino fogja feljogosítani arra, hogy fogdosson, hanem a TE (nők) agya(d) fogja adni alá a lovat hogy számára nem vagy több mint egy darab fa akinek mit sem ér a megbecsülés:)

2015. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Manapság a "férfiak" azt hiszik, hogy a nők úgy működnek, mint valami automata, ha bedobod a pénzt, jöhet a szex, ha bedobod a kedvességet, jöhet a kapcsolat. És persze ez jár nekik, ha nem teszed meg, akkor egy gonosz cafka vagy, aki csak kihasználja a férfiakat.

Van az a viselkedési forma, amivel a tudtára lehet adni egy nőnek, hogy nem haverkodni akarsz, de nem kell hozzá rögtön a lába közé se nyúlni, pusztán extra figyelmességgel, hogy megjegyzed amit mond, néha hozzáérsz mondjuk a vállához, karjához (nem comb, meg fenék vagy akármi), ebből már érzékelni lehet, hogy nem barátként szeretnéd a másikat. De manapság a pasik többségében ehhez analfabéták, de nem tudom, hogy miért.

2015. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Drága Cicamica!

Minden pasi dugni akar, és ezért nem lehet kiszűrni.

De én nem akarom, hogy 1 sörért rendezzen le egy csaj!

Felétek másfajta pasik élnek!

Ennyi! :-)

2015. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lássuk be, hogy a pasik többnyire azért mozdulnak rá egy Nőre, mert szexuálisan vonzónak találják és kíváncsiak milyen érzés lehet vele együtt lenni.

A szokás szerint egy férfinak kell elindítani egy kapcsolatot, és nincs is ennél egyszerűbb mód, mint meghívni a kiszemelt Nőt egy italra. Talán nem normális kapásból a lényegre térni, de az sem várhatja el egy Nő, hogy onnantól kezdve körbeugrálják csak azért mert felvett egy szép ruhát és kisminkelte magát. Óriási különbség van a szerelem és rajongás között. A legtöbb férfi bevállal max 3-4 randit azért, hogy a Nő közelébe férkőzzön, hogy kicsit megismerje...de ha ezalatt nincs fogadókészség, akkor így járt és továbbáll. Nincs azon mit csodálkozni, ha bepróbálkozik másnál is, hiszen vágyik rá, ez motiválja, a lányon múlik, hogy mit enged meg a pasinak. Ilyenkor szokott jönni az a tézis, hogy ha nem engedi akkor elhagyja mint egy követ, ha engedi és utána hagyja el, akkor pedig leriban...cozzák.

Senkit nem lehet megvenni egy pohár üdítővel vagy kávéval, de egy lánynak mindig meg van az a választása, hogy azt mondja hogy nem, vagy úgy kezeli mint egy baráti gesztust és nem mint egy partner közeledését.....csak hát ha nincs más jó a szamár is.

37F

2015. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!