Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nokent tarskeresore regisztralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nokent tarskeresore regisztralni?

Figyelt kérdés

Mar egy ideje gondolkodok rajta, hogy regisztralok, de nekem annyira idegen. Viszont talan egy probat megerne.


De!

Most raneztem az egyik ilyen oldalra es nem vagyok elragadtatva. Es itt nem a kulsore gondolok.

Iszonyat rossz helyesiras, semmitmondo bemutatkozo szoveg, elonytelen kep (mar csak a hatterbol elpakolt dolgokkal is lehetne javitani rajta).

Nem a tokeletesseget varnam el, hanem az igenyesseget. Az ilyen fefiak es nok (mert kivancsisagbol oket is megneztem) nem gondoljak, hogy az a profil az elso benyomas roluk?


Persze tisztelet a kivetelnek, de az keves volt.



Mondjatok valami biztatot. :)



2015. szept. 17. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A társkereső pontos lenyomata a való életnek. Mindenkinek a saját szintje jelenti az igényesség azon szintjét, amit elvár. Amit ő jóvá hagyott magáról, mint első benyomás, az valóban őt tükrözi. Gondolom te olyan férfiakat fogsz keresni, akik megütik az elvárásaidat, mint ahogy virtuális téren kívül is így tennéd.
2015. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor kihivas lenne ott is. :)
2015. szept. 17. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy vannak igényes emberek is a híg f*s tengerében, én pl. egy társkeresőn ismertem meg a vőlegényemet, előtte engem is találtak meg ilyenek, nem kell velük foglalkozni :)
2015. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikusnak találsz, találkozhatunk:

[link]

2015. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi 2., akkor van meg remeny. Gratulalok. :)
2015. szept. 17. 16:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Én élőben vagyok képtelen ismerkedni, ott engem csak szoknya pecér pocsök találtak be, akik semmi mást nem akartak csak szexelni. Nekem komoly kapcsolatom csak netről volt (2 és 3 éves) szóval ciki vagy sem, nekem bejött. Skippeld a h..yéket, vannak bőven, de vannak normálisak is.
2015. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bar lehet hamarabb tudnek uzletet csinalni abbol, hogy profilkeszitesi tanacsadast vallalok. :D
2015. szept. 17. 16:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a privatokat, de nem valoszinu, hogy egy orszagban elunk. Viszont profilkeszitesi tanacsadast vallalok. :)
2015. szept. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!