Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok normális ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok normális ha tetszik egy tanár a sulimból? 35 körüli lehet de 25nél nem néz ki többnek.

Figyelt kérdés

Szerintetek esélytelen hogy valaha lehesssen valami? Kb 1 éve tetszik, engem nem tanít de sűrűn látom és mindif néz. Magyar tanár amúgy. Én végzős vagyok. Tudom, a tanár-diák kapcsolat "büntetendő" de van a sulinkba egy lány aki 2 éve együtt van a sulink rendszergazdájával és az igazgató azt mondta hogy őt addig nem zavarja amíg nem a diákok előtt enyelegnek... :( tényleg nagyon vonzónak tartom és már jóideje.

18/L


2015. szept. 9. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Általánosak ezek a tini vonzalmak a tanárok iránt és rendszerint a suli végeztével el is múlnak.

Ha mindenképpen kezdeni akarsz vele, én azért megvárnám a helyedben a suli végét.

Az meg felesleges leírnod, hogy 25-nek látszik, ha 12-nek látszik akkor is 35 éves, ezen nincs mit szépíteni.

2015. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, azt csak azért írtam hogy ne egy 50 éves szakállas őszülő tanárt képzeljenek el mert az már hajazna az apakomplexusra...
2015. szept. 9. 11:11
 3/4 Blade Bone ***** válasza:
Nem vagy normális, de hát senki sem az ha bejön neki valaki. :)
2015. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És kedves lányom, a faszira tocsog a bugyid vagy a nyers tudásra?


OFF: A rendszergazda járhat bárkivel a suliból, mert ő nem tanár, nem is tart órát senkinek.

2015. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!