Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért játsszák a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játsszák a nők az elérhetetlent?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy magányos és egyedül érzi magát. Mégis mikor közeledni próbálok és szeretném szeretni megjátssza magát, hogy ő milyen kemény, és független.

Persze mikor egyedül van fájdalmat érez és kisírja a szemét.

Miért jó, ha szándékosan fájdítjátok a szíveteket, és másét is. :( Ez most nektek tényleg jó?


2015. szept. 5. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt, hogy miért nem őszinte hozzád teljesen!
2015. szept. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az van, hogy tőled viszont nem akar semmi többet, nem játssza az elérhetetlent, hanem nem te vagy az, aki beteljesítheti a vágyait, nem érez semmit irántad, csak még nem ismerte fel, hogy bár ő haverként szívesen van veled, és úgy tekint rád, mint egy nő barátra, te többet is szeretnél, majd ha felismeri, kerülni is fog.
2015. szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy magányos, és ez fáj neki, de mégsem veled akarja enyhíteni a magányát.
2015. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ennek lelki oka van. Vagy valami gyerekkori trauma, vagy rossz tapasztalatok. Nem is biztos hogy szándékosan ilyen. Talán csak a rossz emlékek miatt elkezd erősen dolgozni egy önvédelmi mechanizmus benne, és ezáltal akarata ellenére is távol tart magától mindenkit.

Ez is egy opció...

2015. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Mert ha megadnánk magunkat, ahogy általában én meg is teszem, egyszerűen a többség (nem mondom, hogy te is ebbe tartozol) kihasznál és veri a mellét amiért ezt a nőt is megkapta.

Minél távolságtartóbb egy nő annál jobban fogja felkelteni a figyelmedet, és legalább úgy áll ilyenkor a férfiak nagy része a dologhoz, hogy vele tényleg nem jó szórakozni.

2015. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Van benne valami, csak lehet, hogy ez a "Sokáig adom az érintetlen királylányt" stílus nem nagyon fog eredményre vezetni hosszú távon. Mert akkor ebből a pasi azt is leveheti, hogy egyáltalán nem is érdekled őt, mivel minden pozitív próbálkozását te elutasítod azzal, hogy "gyerünk, még próbálkozz, még nem adom meg magam."

Szerintem egy bizonyos határt kéne szabni ilyenkor, hogy meddig add, ezt az érintetlen nő szerepet.

2015. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
4-nél a pont:)
2015. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2-essel értek egyet.

Amire ő vágyik , amiért sír, akire vágyik az nem a te személyed, az nem benned van hanem valahol valaki másban.

2015. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem azért mert nem akar tőled semmit, nem vagy neki elég jó,tehát számodra tényleg elérhetetlen, nemcsak játssza. De a szimpátiádat meg a csodálatodat azér elfogadja, hadd hízzon az egója...
2015. szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert nem akar téged, nem játssza vszeg.

Honnan veszed, hogy kisírja a szemét? Meg mi közöd hozzá?


Én mindig menekültem az olyan pasiktól, akik a gyengeségeimre akartak rámenni, és pszichológusosdit akartak velem játszani. Ilyenek közelében tényleg kemény és független voltam én is, mert inkább lettem volna örökre egyedül, mint egy ilyennel...

2015. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!