Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves pasiként merre lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves pasiként merre lehet rendes lányokkal ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés

Kulturált helyekre gondolok elsősorban, ahol nem ilyen egy éjszakás nőkbe botlok bele és/vagy nem a zsebed nézik.


Bár lehet nem a következő egy-két hétben lesz rá időm, mert a próbaidőn oda kell tennem magam, de informálódni azért lehet. :)



2015. aug. 27. 20:56
 1/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
És rendetlen rakoncátlan lányokkal?xD
2015. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem nem kell magyarázni, mit értek rendes lány alatt. -.-'
2015. aug. 27. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jókor kell legyél jó helyen.. ugyanis mindenhol vannak hülyék és normálisak is. :D
2015. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom, hogy a normális pasik megtalálják a "normális nőket".


Valahogy mindig azok sírnak, hogy minden nő olyan, aki semmit nem ér, és csak a pénzre megy, aki tudat alatt az olyan nőkre bukik...


Ha a te értékrended is a helyén van, akkor meg fogod találni a megfelelő lányt, ha viszont mindig "semmit nem érő nőkbe" botlasz előbb magadban tegyél rendet!

2015. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%

#4


ez egy akkora baromság mint ide Kína.

2015. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!