Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tartom röhejesnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom röhejesnek ha egy férfi társkeresőn annyira bókol?

Figyelt kérdés
Utálom ha valaki azt írja rám milyen szép, cuki, szimpatikus vagyok. Persze lehet írni a másiknak jó dolgokat de nem kell túlzásokba esni. Főleg úgy hogy élő találkozásnál meg egyáltalán nem ezt gondolja.
2015. aug. 24. 10:53
 1/8 Mumusan ***** válasza:
Egyes nőknek semmi se jó. Mondom ezt nőként...
2015. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mind a három jelző olyan, amit kép alapján lehet írni.

Azt honnan tudod, hogy élő találkozásnál mit fog gondolni?

2015. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez neked túlzás?

van egy pasi, 2. percnél mikor még nem is ismer, azt mondta szerelmes belém...

meg angyalok őrizzék álmomat és szépségemet..

másnap reggel ír:

szép jó reggelt édes angyalka.

legszívesebben ágyba vinném neked a reggelit egy szál rózsával, ami tükrözi a szépségedet........


na ez a túlzásokba esés kategória.

2015. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A helyzet, hogy sok férfi aki társkeresőn van, nagyon el van keseredve és elfelejti, hogy a nő is ember, és nem egy felsőbbrendű lény. Nem kell dícsérgetni a nőket, hanem beszélgetni velük.

Élőben persze máshogy néz ki az ember, mint a képeken, olyankor meg megy a csodálkozás.


#3 Nem irigyellek :D


Jómagam kerülöm a társkeresőket, bőven elég volt az a 2 év, amit ott töltöttem.

2015. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jesszusom lányok! Ha valaki nőgyűlölő, az a baj; ha valaki szeretne' és bókolgat, akkor meg az a baj-.-

Nos akkor még is mit csináljunk mi férfiak?

2015. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megmondom mit csináljunk: Foglaljuk le magunkat mással! A nők csak azért vannak nyeregben, mert tudják, hogy a férfiaknak szükségük van rájuk, egy nőt ugye egyszerre több férfi is "ostromol" így persze, hogy röhögve tudnak válogatni. Ezt az állapotot kell megszüntetni, nehogy már annyira nyeregben legyenek!
2015. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Társkeresőn ez kivitelezhetetlen. Először is egy nő az életben könnyen ismerkedik, ha kicsit is ad magára. Akárhova megy, társaságba kerül, tud ismerkedni. Iskolában, munkahelyen, Fb-n, kávézóban, utcán, parkban, rendezvényeken esélyes, hogy kezdeményeznek nála.


Innentől kezdve egy nő nem szorul társkeresőre, vagyis akik fenn vannak, azok vagy kamuprofilok, vagy szórakoznak éppen.


Egyetlen esetet tudok elképzelni, hogy egy nő, aki kicsit is ad magára, társkeresőn ismerkedik: nagyon félénk és nehezen nyílik meg.

2015. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a társkeresőkre értettem.
2015. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!