Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány akinek nincs semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány akinek nincs semmi értéke az soha nem is fog kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem vagyok egy értékes ember. Nincsenek jó tulajdonságaim. Csendes, visszahúzódó, barátságtalan ember vagyok, aki nem tud másoknak hinni. Soha nem voltak barátaim, és párkapcsolataim, sem csak egy pár randim volt fiúkkal és ennyi.
2015. aug. 22. 17:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az egyik legidiótább jelző, amit valaha valaki mondott egy emberre, az az "értéktelen". Na most ilyen nincs. Kivételek persze akadnak (gyilkosok, rablók, pedofilok, késelők), de egy sima, átlagos ember soha az életben nem tud értéktelen lenni, legfeljebb magának való vagy furcsa. Az meg nem értéktelenség.
2015. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Minden ember értékes, de ha ezt te sem hiszed el magadról, akkor más hogyan higgye el?

Azon kívül rajtunk áll, mit kezdünk az értékeinkkel. Sok ember mire felnőtt lesz, értéktelen életet él és így a sok lehetőség is kárba vész.

Te is értékes vagy, de neked kell fejlődni, előhozni ezeket az értékeket. Miért vagy barátságtalan? Két lehetőséged van: Vagy soha nem lesz senkid és így nem is kell csalódnod, vagy nyitsz az emberek felé.

Igen, át fognak verni párszor. Össze fogják törni a szíved. De csak így találhatsz barátságot, szerelmet. Olyan dolgokat, amikért érdemes élni.

Javaslom, hogy keress hobbikat és ismerkedj hasonló érdeklődésű emberekkel. Olvass olyan könyveket amik segítenek nyitni (Müller Péter, Balogh Béla, Osho stb.)

2015. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként nekem se voltak soha barátaim, de nem is vágyok rájuk. Azazhogy voltak, akik engem a barátjuknak neveztek, de elűztem őket magam mellől, mert egyáltalán nem élveztem a társaságukat (mivel őket magukat se kedveltem). Szó szerint, fizikai fáradtságot éreztem a velük történő találkozások után.


Úgyhogy az, hogy nincsenek barátaid, inkább arra vezethető vissza, hogy nincs közös pontotok, mint az én esetemben se volt. Akivel közös hobbink van, azokkal sokkal jobban kijövök, mint a gyakorlatilag idegenekkel. Próbáltál már a hobbiddal vagy egyéb érdeklődési köröddel kapcsolatosan akár csak barátokat is keresni? Nem kell rögtön élőben indítani, mert ahogy látom, te is elég visszahúzódó lehetsz, elég netes fórumokkal kezdeni.

2015. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A pesszimizmusoddal és a merevségeddel csinálj valamit, mert így azokat a srácokat is elüldözöd, akik szívesen megismernének. Valahogy másképp kéne állj a férfiakhoz; sok szemét alak szaladgál közöttünk is, de akadnak teljesen normálisak is.
2015. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kis savanyú béka vagy, akit meg kell jól csókolni ahhoz, hogy ez esetben királylánnyá változzon. :D Kell egy kis közelség neked, és megváltozik a hozzáállásod mindenhez. Erre törekedj!
2015. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A punci érték, ha neked is van, akkor értékes vagy, tehát kellesz te az embereknek, hiszen értékes vagy!
2015. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

milyen idegesítő, hogy minden válasz le van pontozva, ami nem azt mondja hogy "jaaaj biztos van benned érték", és nem tanácsokat ad, hogy így meg úgy szeresd magad stb.

a kérdés az volt, hogy lesz-e valakije, ha nincs semmi értéke. és tény, hogy nem valószínű, max egy hasonlóan értéktelen ember. ennyit erről. pontozzatok le és nyaljátok a kérdező seggét. :D

2015. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez az evolucio draga. Az ertekes emberek tovabb orokitik tulajdonsagaikat a genjeikben, az ertektelenek nem. Igy fejlodik az emberi faj.
2015. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Minden nőben van érték (max. bele kell tenni :DD)
2015. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!