Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinak néznéd?

Figyelt kérdés

TegyüK fel, hogy van egy làny ismerösöd, akiröl tudod, hogy mindigis szegény volt, gyakran még kínaira se tellett neki.

Évek múlva viszontlàtod, és igényes ruhát visel (nem luxusmárkàt, de látni, hogy azért ad magára), kontaktlencsét hord, luxus divathàzak parfümjeit viseli...


Mi lenne az elsö gondolatod, honnan szerezte a pénzt?


Ha tudod, hogy nem buta lány, de nem tanult tovább érettséginél.


2015. aug. 20. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lányt ismerek.

Nem túl módos család, tiniként vagyány nagydumás kicsit ribis csaj, évekkel később meg drága ruhák, fb-ra hetente kitett új cipő, mindig legújabb iphone....


....jah igen és ők qrvák lettek

2015. aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy gyönyörű barátnőm, aki igen válogatósan - de szorgalmasan - feküdt be bizonyos (fontos) emberek ágyába.

A mélyszegénységből jött, csoda egy lány volt.

Vagy egy fél éve taliztam vele, egy nagyobb cég HR-ese.

Ami cucc rajta volt, azt én egy év alatt nem keresem meg...

2017. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!