Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék helyes pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék helyes pasi, aki bejön 9/10 lánynak?

Figyelt kérdés

most egyetlen egynek sem tetszem


barna hajam barna szemem van, 190cm magas, vékony testalkatú, kisfiús


2015. aug. 15. 09:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 9/10-es pasi vagyok, és hidd el, nem olyan jó. Nemcsak a pasik mennek szexre, hanem a csajok is. Rengeteg csaj azért próbál velem ismerkedni, hogy legyen testiség, és ennyi, ami viszont nekem egyáltalán nem szimpatikus.


Ha jól öltözöl, az már egy kis plusz.

Az, ha rendszeresen edzel, de vékony vagy, mert olyan a genetikád, nem nagy probléma, mivel sok idő után úgyis látszódni fog. És egy szálkás test az, amire a legtöbb nő beindul.

Viszont hiába a jó küllem, ha közben nem vagy jó társalgásban. Elsősorban ezt fejleszd, hogy ne felszínes legyen a beszélgetés, hanem mélyre ható. Bármily meglepő is, de a nők legnagyobb része az okos férfiakat preferálja, nem pedig az izmos, autós, menőket.

Az pedig, hogy valaki "aranyosnak" tart, lányfüggő. Van olyan lány ismerősöm, akinek az aranyos egyenlő azzal, hogy a világ legjobb pasija. Nem kell egyből kétségbe esni ennek a szónak a hallatán, mivel mindenki máshogy értelmezni és használja.


Ha gondolod, írj privátban, és megpróbálok neked segíteni.

25/F

2015. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

#11

Ki vagy te...:D

2015. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Az, aki nem nézi le azt, akinek problémái vannak, és próbál segíteni.

Számodra lehet ez furcsa, de nemcsak trollok járnak ám ide, valakinek még fontos, hogy próbáljon a másikon segíteni, vagy legalább tanácsot adni, véleményt formálni.

Nekem nem kerül semmibe ez, ellenben, ha valakinek tudok segíteni, már megérte.

És mielőtt jönnél azzal, hogy egy "Jó pasi miért is akarna segíteni?" gondolj bele abba, hogy egy ember személyisége sosem a külsőn alapul, hanem mindenki maga alakítja.

Egy anonim csoport vezetője vagyok egyébként, szívesen segítek másoknak és másokon.

Sajnálom, ha ez neked nem összeegyeztethető a "gyakoris pályafutásoddal", mivel te ide trollkodni és gúnyt űzni jársz másokból, és nem pedig az oldal valós céljáért vagy itt, a segítségnyújtásért.

2015. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
19%

"Én 9/10-es pasi vagyok, és hidd el, nem olyan jó. Nemcsak a pasik mennek szexre, hanem a csajok is. Rengeteg csaj azért próbál velem ismerkedni, hogy legyen testiség, és ennyi, ami viszont nekem egyáltalán nem szimpatikus. "


Oda ne szaladjak...

2015. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha neked ez problémát jelent, hogy valaki nem a szexre megy, és bárhogy is néz ki, nem arra megy, hogy minden nőt megdöntsön.

Nekem azzal semmi problémám, ha te szexet keresel, a te életed. Én a komoly dolgok híve vagyok. És szerintem ebben semmit sem számít egy ember külseje, teljesen mindegy, hogy rólad, rólam, avagy másról van szó, ez pusztán egy adott ember személyiségén, gondolkodásán, és céljain múlik.

2015. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
50%-os, te nagyon nyomorék vagy :D
2015. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Jól van akkor.Vigyázzatok,nehogy puncis legyen a faxotok.:)
2015. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ilyentől nem tartok, mivel nincs "faxom" :)
2015. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne szólj bele.
2015. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%
Miért? Mert nő vagyok, nem lehet az a véleményem, hogy nyomorék vagy? Szállj magadba, mert nagyon szánalmas vagy :D
2015. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!