Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit szeretne?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leirni.Elég bonyolult,és összetett.


Nem olyan rég érekezett a melóhelyre egy uj fiú.Eleinte nem igazán foglalkoztunk egymással aztán hirtelen egyre többet.

Számomra kicsit gyerekes a viselkedése,de valamiért még is tetszik.Ő 19 éves.


Meló közbe elég sokat beszólogat illetve kötekedik,és viccesen a hajam huzkodja..esetleg lefröccsköl vizzel,emelett persze segitőkész,és sokat segit.


Egyik nap meló után kint maradtunk még,és beszélgettünk..Aztán szép lassan el kezdett közeledni felém.Először csa néha hozzám ért..aztán már magától felajanálotta hogy megmasszirozz,megpuszilt,átkarolt,később megcsókolt,az ölébe fekudtem.Mondta h rég nem fogott ilyen jó feneket..Illetve fél óránként mondta hogy el kéne indulnia hazafele,de ne mtud mert jól érzi magát.A nap végén aztán elköszötünk egymástól csókkal,és elmondta sokszor,hogy majd irjak neki.Én bolond nem tettem...Másnap találkoztunk és kérdezte is,hogy h nem irtam neki..


ennek az éjszakának lassan 3-4 hete..azóta ugyan ugy kötekedik,és közeledik felém testileg.Sokan azt mondták beszéljek vele,de én nem merek.Azt se tudom mit mondhatnék,illetve félek ha elutasit utána tovább kell dolgoznom vele..


Munkatársak is állandóan beszólnak nekunk,hogy jó elvagyunk,mszép pár lennénk,miért nem jövünk össze stb stb..


2015. aug. 12. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A: dugni

B: kapcsolatot


és te mit szeretnél?

2015. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,ezek nekem is eszembe jutottak..

Mindenképp kapcsolat..

2015. aug. 12. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudni ennyiből, hogy mennyire komolyak a szándékai :S
2015. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!