Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiúnak vékony vagy duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak vékony vagy duci alkattal van több esélye?

Figyelt kérdés
Többször láttam már hogy írták lányok mindegy csak vékony ne legyen
2015. aug. 9. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az átlag testalkat tökéletes, mármint aki se nem tök vékony, se nem duci, hanem a kettő között.
2015. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már sokszor írtam itt gyiken,hogy nekem a magas és macis/husis férfiak tetszenek.

Nem testalkat szerint döntök,szóval ha sovány vagy átlagos vagy akkor is lehet esélyed,fontosabb az hogy mennyire vagy normális...

Amúgy meg sok lánynak tetszik a vékony testalkat fiúkon.

19/n

2015. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
A vekony kesobb ugy is megpotrohosodik, a dagi meg ugy is elkezd fogyozni. Hol itt a problema? Csaja meg ugy sincs egyiknek sem, mert minden no engem akar :)))
2015. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Vékonynak.
2015. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Bármelyiknek lehet ha megfog a személyiségével és igényes :)

l/18

2015. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Duci. A vékony fiúk egy lánynak se tetszenek.
2015. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a macisabb tetszik inkább, de nem ez a legfontosabb. A párom sem volt macis, mikor megismertem. Akkor még....
2015. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fúha. Én amúgy nem tudom ti hogy vagytok képesek ilyen dolgokbol átlagot vonni, de eskü irigylem a rendezett gondolkodásotokat.

Nálam egy srácnak akkor van a legtöbb esélye, ha bejön. Vékony így, maci úgy, izmos amúgy, kék, zöld, barna szem, volt már minden, ha megtetszik akkor megtetszik. Ha meg nem tetszik, akkor nincs esélye, ilyen is van.

2015. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Hűha! A pontozásból úgy látom, ma csak vékony srácok vannak itt! :D
2015. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján a csajoknak az izmos férfiak jönnek be. Legyen az vékony vagy duci.
2015. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!