Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a lányról, aki úgy van fent társkereső oldalon, hogy van barátja?

Figyelt kérdés
Volt az egyik lánynak olyan profil képe amin a barátjával csókolózik. Van olyan fiú aki tényleg komolyan társat szeretne magának párt találni.
2015. júl. 25. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű?


Vagy most neki kéne állnom fröcsögni, hogy így gusztustalan meg úgy gerinctelen?


Esetleg azt várod, hogy valakinek az a véleménye, hogy ez tök jó dolog?


"Mi a véleményed" kezdetű kérdést egyébként sem szabad kiírni, a szabályzatot nem olvastad el?

2015. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első te nagyokos. Nekem semmilyen véleményem nincs erről, mert leszarom. :D
2015. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

három ok miatt csinálják ezt.

1.udvari bolondokat keresnek akikkel erősíthetik az ingatag önértékelésüket.

2.a biztos nyugis de pacsker krapekja mellé kell egy olyan aki nem csak odapiszkít hanem rendesen meg is dugja.

3.ez a leggyakoribb ok.

pinát is szeret nyalni sunyiban,nem csak faszt szopni és erre keresgélget csajt.

2015. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy ismerkedős/társkereső oldalon vagyok fent -nem prioritása a társkeresés, de sokan arra használják.

Nekem jelezve van, hogy párkapcsolatban vagyok, de sokan nem veszik figyelembe.

Bár azokkal nem is foglalkozok. Sok embert ismertem meg ott, néha jó velük beszélni. No meg azon az oldalon ismertem meg a páromat, szóval....:)

Nem mindenki csak a félrek.rás miatt van fent, kedves általánosítók.

2015. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

persze hogy nem.

a te fajtádból,vagyis az 1es pontból vannak fent a legtöbben,mert így rájuk ír napi 20-30-kinézetedtől függően persze-próbálkozó férfi és fontosnak értékesnek érezheted magad e miatt.

2015. júl. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fel sem járok napi szinten, a beszélgetés meg szintén nagyon ritka és rövid.

Nagyon téves világban élsz, bár ez a te bajod.

2015. júl. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen fel tud húzni az ilyen. Más egy, azaz 1 társnak is örülne maga mellett, de a mai töki "társat keresek" hirdetőknek a világ emberei kevés. Nem beszélve arról, hogy a legtöbb úgyis dobja a másikat rövid időn belül vagy "dolga végeztével".
2015. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elolvastad az adatlapját is? Lehet, hogy harmadiknak keresnek valakit, vagy párt keresnek, közösen a barátjával. Ugyanis, bármilyen meglepő, a társkeresők erre is lehetőséget adnak. Számukra nyilván nem a komolyan társat keresők jelentik az opciót, hanem mások, de neked sem kéne foglalkozni azzal, hogy mit keresnek azok, akik nem téged keresnek...
2015. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!