Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az interneten mindenki kedvére válogathat már a leendő partnerek között, akkor miért érné be a közelében élőkkel?

Figyelt kérdés
Amióta az internetet társkeresésre is lehet használni, teljesen kibővült a választási lehetőségek listája és már nem vagy városhoz, vagy faluhoz kötve. Így persze csökken az olyan emberek pártalálási esélye, akiket eddig részben kényszerből választottak maguk mellé mások. Értelmezhető ez úgy is, hogy az internet nem esélyt ad a rondább embereknek, hanem inkább elveszi tőlük a maradék esélyt is a pártalálásra?
2015. júl. 25. 19:11
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Hülyeség szerintem. Nekem nem kéne távkapcsolat,kell,hogy hetente többször is láthassam azt,akivel vagyok.
2015. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nahát, ez egy egészen értelmes kérdés; Erre csak kisregényen keresztül tudnék válaszolni, de ahhoz most nincs indíttatásom, szóval bocsi.


Egyszerű válasz erre a kérdésre nincsen mivel több állítás igaz párhuzamosan a probléma körül, szóval az egyenletben szereplő változók igencsak sokféle variációt szülnének.

2015. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régen is megoldható volt a távolság, képzeld, a szüleim újság társkeresőjén keresztül ismerkedtek meg több, mint 30 évvel ezelőtt...
2015. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az interneten is ugyanazok a lehetőségek, mint élőben, csak nagyobb tér áll rendelkezésre.
2015. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem egy és nem két olyan pár van, ahol két ronda ember pont a saját környezetében nem talált senkit, az interneten pedig egymásra találtak. Számukra pont hogy több lehetőséget adott.

Szerintem egyébként nem az internet számít az ember esélyeinél, hanem az, hogy az adott társadalom mennyire találja vonzónak. Aki száz emberből kilencvenkilencnek tetszik, az könnyen talál párt online és offline is. Aki százból csak egynek, annak így is, úgy is nehezebb a helyzete.

2015. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés jó: főleg ha a közelben nincs egy rendes jelölt se,csak a messzitávol marad.

Semmi baj nincs a távkapcsolatokkal, aki emiatt fújjog, az nem is akarja igazán a kapcsolatot.

2015. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!