Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tarskereso oldal tippek?

Figyelt kérdés
Szoval 23 eves srac vagyok, nem vagyok csunya, egeszen extrovertalt emberke vagyok viszont valahogy nem tudok ismerkedni szemelyesen. Sokat jarok szorakozni, lereszegedni viszont kb soha nem szoktam.. Ennek ellenere ha meglatok valakit aki tetszik es probalok kozeledni kedvesen, pl (mivel tetovalo vagyok es erdekel az ilyesmi) igy odamegyek egy lanyhoz, megdicserem a tetkojat h szep es egybol elkuld egy melegebb eghajlatra. Ahova nem szivesen mennek, mert ez a meleg epp eleg itt is ami most van. Na szoval, nagyon szeretnek randizni, ismerkedni ezert szeretnem kiprobalni az online tarskereses muveszetet.. Esetleg tudnatok tippeket adni? Tinderrel nincsenek jo tapasztalataim :D elore is koszonom, sosem tudhatjatok egy jo valasszal lehet megvaltoztatjatok az eletemet :) szep napot !
2015. júl. 25. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos, az a gond, hogy ha életben nem tudsz ismerkedni akkor a netes társkeresőt sem neked találták ki:


Lesz egy pont amikor találkoznod kell a nővel és onnantól ugyan ott vagy mintha élőben pár másodpercet fordítottál volna a dolog inicializálására.


Ha tényleg jól nézel ki, akkor jönni fognak maguktól a nők, csak járj el sok helyre.


Az alapvető kérdésre nem válaszolok mert nem látom értelmét, pláne hogy a tinder talán még a legjobb és ha ott nem jöttek be a számításaid akkor a többi szemétdombon sem fognak szerintem.

2015. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem erted a problemam.. En nagyon jol el tudok dumalgatni akarkivel ha szimpatikusak vagyunk egymasnak. De igy eloben nincs rairva senkire h erdeklodik e v sem es igy mar kicsit unom h pofara esek. Ha valtanek par mondatot egy lannyal a neten utana ugyis elhivnam talalkozni es tobb esellyel indulna a dolog..
2015. júl. 25. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben annyi a dolgod, hogy kiteszel egy képet magadról amin jól nézel ki, írsz a profilodba pár értelmes összefüggő mondatot és ennyi. Akit érdekelsz az úgyis válaszol, mert a képen kívül, ha az jó akkor más nem igazán számít. Ne nagyon húzd az időt a találkozással mert nagyon nem éri meg semmilyen szempontból.


Természetesen léteznek összetett, működő, tudományokon alapuló stratégiák is, de ezeket nem fogom ingyen elárulni.

2015. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na szóval akkor csak tetkós lányokhoz mész oda?
2015. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Társkeresőn sem őszinte mindenki. Én nem javaslom, nagyon ki kell fogni, azok is ott élik ki magukat, akik a párjuk mellett akarnak félrelépni. Maradj a valóságnál és legyél türelmes.
2015. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a tetkos lanyok erdekelnek, inkabb oldalakra gondolok amik nem klises gyenge akarmik
2015. júl. 25. 19:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod az ismerkedesben elobb van a metakommunikacio es csak utana kezdodik a beszelgetes. Figyeld a jeleket! Olyan lanyhoz lepj oda beszelgetni, aki mar kuldott feled valamilyen jelet (egy mosoly, egy hosszabb pillantas, egy kacsintas). Igy sikerulni fog megfelelo lanyt talalni.
2015. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet:)
2015. júl. 25. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!