Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Tényleg elragadó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg elragadó egy ilyen szempár?

Figyelt kérdés

Pontosan ilyen színű szemem van, a formája is hasonló, csak egy picivel még mandulaszerűbben ívelt.

Rengeteg sráctól hallom, hogy nagyon ritka, és gyönyörű, néha nők is megdícsérték már. Mellesleg én is szeretem.


De valóban ilyen ritka lenne?


2015. júl. 24. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
2015. júl. 24. 21:03
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
általában a szem nem önmagában egy nagyon szűk kivágáson gyönnyörű, hanem az arc egészén nézve lesznek valakinek szép szemei, így ez nem megállapítható szerintem.
2015. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy ritka-e, azt nem tudom, de az enyém egy az egyben ugyanilyen :D
2015. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A te szemeidről nem teszel fel képet?
2015. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!