Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiatalon belső okok miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatalon belső okok miatt valaki nem éli ki magát a nőkkel, akkor annál fontosabbnak lesz majd ennek a "pótlása" a magukat korán kiélőkhöz képest?

Figyelt kérdés

Jó ideje az van bennem, hogy most azért prioritás a nők megszerzése és megdugása, mert kamaszként ez totálisan, még egy barátnő szintjén is kimaradt az életemből. 2 méter magas, hosszúkás szőke hajú, sportos testalkatú és elég jóképűnek mondott vagyok, de fiatalon nagyon szégyellős, visszahúzódó voltam a lányok előtt és hiába tudtam meg később hogy gimiben is nagyon sok csinos lánynak tetszettem, egyszerűen nem használtam ezeket ki még egy komoly barátnő erejéig sem és lényegében 21 évesen vesztettem el a szüzességem.


A máig legközelebbi barátaim közül (akiket 10 éve ismerek) pedig a három legemlítésreméltóbb teljesen más utat járt be. 2 közülük már 14-15 évesen szexelt és kamasz korában is sok nővel volt, illetve nagyon szép lánnyal volt sokáig együtt. Ők sokkal kisebb jelentősséget tulajdonítanak a szexnek és a nőknek. A harmadik barátom olyan volt mint én, de 19-20 évesen nagyon kigyúrta magát, megjött az önbizalma és most ott tart hogy 80 nővel volt 5 év alatt úgy, hogy mellette még egy menyasszonya is van.


Most úgy érzem csak szeretném pótolni az elvesztegetett fiatal éveket, még ha azt már sosem lehet helyrehozni. Nem tudok napirendre térni a múlt felett és úgy érzem ez gátolja azt is hogy tartós kapcsolataim legyenek. Ráadásul mondom, aki már korán belekóstolt ezekbe, azokon azt látom hogy mára ez nekik sokkal kevésbé fontos dolog, de emellett a nőket is sokkal könnyebben szerzik meg. Aki meg szintén relatíve kései érésű barátom, ő máig a legnagyobb gőzerővel dolgozik ezen barátnő mellett is.


24/F


2015. júl. 24. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem okozhat gondot benned, de nem vagyunk egyformák. Valaki nem is igényli. Neked kell eldönteni mit érzel legbelül, ne mások után menj. Viszont még fiatal vagy kiélheted magad bőven.
2015. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés,igen lehet,hogy igazad van.

Bár szerintem elhatározás kérdése...


(Aki csalja a menyasszonyát az eléggé gerinctelen ember.)

2015. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2. :D Megnyugodtam, hogy annak ellenére, hogy nem erről szólt a kérdés, nem én vagyok az egyedüli, aki ezt szedte ki leginkább belőle. Én is itt akadtam ki....
2015. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt rà (mèg, habàr gondolat szinten sem jött elõ) igènyem, szerintempont az tesz minket emberè hogy le tudjuk küzdeni az ösztönöket. De ehhez kell hogy a pàroddal minden tèren passzoljatok, kielégítő legyen minden eltöltött percetek.

(20èvesen jöttem össze a felesègemmel ez 15 volt, ès ő èletem 3. nője, ès az utolsó!)

2015. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést, miben lennél más, ha 100-200 nő lenne mögötted?


Szerintem semmiben.


Ha most pótlod, akkor sem leszel más.


Ez a "nem éli ki magát / ki akarom élni magam/ szöveg csak egy baromság. NEM mindenki egyforma, ha neked nem volt rá szükséged, most sincs, csak max a társadalmi nyomás miatt érzed magad rosszul emiatt.


A haverod meg, aki a menyasszonyát csalja, meg főleg nem követendő példa, ugye érzed...?

2015. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!