Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, h szinte mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, h szinte mindig es szinte az osszes lany visszamondja a randit, amit elore par nappal lebeszeltunk, vagy sok lany el sem jon?

Figyelt kérdés
Mindig visszamondjak. Tarskereson ismerkedem es irnak nehanyan. Van szo randirol is, de mikor jon az idopont 1-2 nappal elotte visszamondjak v el sem jon. Jo ha 5 bol 1 randi osszejon. Miert?
2015. júl. 22. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

-Maguk sem tudják, mit akarnak, nem állnak készen kapcsolatra, csak az ismerkedésig jutnak, a randi már túl konkrét és megijednek

-Több vasat tartanak a tűzbe, és valaki más jobban bejön nekik

-Tényleg közbejön valami, egyszerűen csak újabb időpontot kellene kitűzni

2015. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jön nekik egy jobb pasi vagy rájönnek, hogy hiba volt a csinos barátnőjük képeit feltölteni.
2015. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg hosszabban beszélgess velük a neten. Pl. ne egy-két napig. Szerintem, ha valakivel beszélgetsz 2-3 hétig az elmegy.
2015. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt akivel egy honapig beszelgettem. Webcamoztunk is. Utana is kuldte a csokjeleket meg irkalt h tetszem neki. De a randi elott megfutamodott.
2015. júl. 22. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. Lehet túl fiatalok még, s félénkek.
2015. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is azt javaslom, hogy legyen egy kicsit ismerkedős-levelezős rész. Nekem pont vizsgaidőszakom volt anno mikor megkeresett egy fiú, és örültem hogy ő sem az a találkozzunk azonnal típus. Váltottunk jópár levelet, körbejártunk pár témát, és éreztük h megvan a szimpátia. Kb 3-4 hét után találkoztunk, és ő lett a férjem :)
2015. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert nem akartak kapcsolatot, meg randit se, csak simogatja az egójukat, hogy mennyire kelendőek.


Ez a jelenség az úgynevezett "nagymama-szindróma", sajnos már 10 éve is népszerű volt. Elég óvodás trükk, de azért még próbálkoznak vele, hátha valaki megeszi...

2015. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy kamu adatokat adnak meg magukról...és igazából 70 évesek, és nem pont úgy néznek ki.
2015. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!