Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek barátkozni szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátkozni szeretne csak?

Figyelt kérdés

Ma rám írt facebook-n egy lány ismerősöm hogy szeretne találkozni velem mert tanácsot szeretne kérni utazással kapcsolatban(elég sokat utaztam és értek is a témához).


Azt írtam neki hogy ismerek egy klassz kávézót, amit megmutatok neki, erre azt írta hogy alig várja és hozzá tett egy szmájlit. Volt még kb 3-4 szmájli a levelében.


A lányt egy gyorsbüfében ismertem meg, felvettem facebook-n ismerősnek, tavaly eljött egy utazásról szóló előadásomra is(akkor még a pasijával). Nekem tetszik a lány, de lehet ő csak barátkozni akar.


Mit gondoltok?


Köszi a válaszokat.


2015. júl. 21. 18:10
 1/3 TallandThin Boy ***** válasza:
Lehet, hogy vannak hátsó szándékia (barátkozás esetleg több), de az is simán lehet, hogy tényleg csak tanácsra, segítségre van szüksége.
2015. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Én azt gondolom, hogy kibeszexualizált meleg van.
2015. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt szerintem észre fogod venni a találkozón, hogy hogy viszonyul hozzád.


Mivel írtad, hogy tetszik így legyél vele nagyon nyitott, barátságos, stb...


A találkozó végén mondd meg neki, hogy milyen jól érezted magad vele és szívesen megismételnéd. (persze, ha úgy érzed érdemes lenne bepróbálkozni)


Én szurkolok, hogy ne csak az utazásával kapcsolatban akaron veled találkozni! :)


Csak ügyesen! :)

2015. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!