Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számodra szimpatikus az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Számodra szimpatikus az olyan férfi, akinek a szívéhez a hasán keresztül vezet az út? Szívesen lépsz erre az ösvényre?

Figyelt kérdés
Bocs a hülye megfogalmazásért.
2015. júl. 19. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy szimpatikus, de szívesen főznék rá, persze csak ha nekem is tetszik a pasi.
2015. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
A lepontozásokból látszik, hogy a férfiak még mindig a nőtől várják el a házimunkát. Pedig a főzőcskézés nagyon jó közös program is lehet, az, hogy az asszony kint kavargatja a levest, a férfi meg tesped a tv előtt munka után az nem hoz közelebb két embert.
2015. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
8. Az előbbi verzióra gondoltam. Nem várja el, hogy főzzön rá a nő, de nagyon hálás, ha meglepi pl. egy vacsorával.
2015. júl. 19. 11:35
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha valóban ezt gondolod, akkor ez nagyon jó. Mindig örömmel nézem mikor kétpofára eszik a főztöm, mert azt bóknak veszem. Ha utána meghálálják, az még jobb. Ennek ellenére lenne olyan alkalom, mikor semmi kedvem nem lenne főzni, miután egy nehezebb napon vagyok túl, olyankor nekem is jól esik a kényeztetés.
2015. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én mindig főztem az exemnek. Pedig én pasi vagyok. Ő az együtt töltött idő alatt semmit nem volt képes. Persze mikor én vagy vacsorázni voltam az jó volt neki! :D
2015. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mivel tudok és szeretek is főzni, egyáltalán nem bánom, hogy a párom értékeli.
2015. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14: Bár általánosságban értettem a kérdést, de igen, ezt gondolom. Ha fáradt az ember, természetes, hogy inkább pihen. Az ilyen dolgok egyébként is oda-vissza működnek, nem egyoldalúan.
2015. júl. 19. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!