Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek nagy igények egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nagy igények egy férfi irányába?

Figyelt kérdés

Nem szeretem ha egy férfi:

- dohányzik

- ha piál

- ha állandóan a Facebookra posztol képeket magáról, van egy csomó képe ott, illetve ha kiírja kivel hol járt, megossza szinte élete minden pillanatát

- hogy ha rondák, ápolatlanak a fogai

- hogy ha büdös és ápolatlan, járjon normális és tiszta ruhákban

- ha nem tud normálisan viselkedni, illetve buta


2015. júl. 18. 14:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én senkit nem húztam le.
2015. júl. 18. 15:01
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Ezek a legalapvetőbb dolgok szerintem.
2015. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, hogy a piálással mi baja van mindenkinek. Nekem inkább az lenne a bajom, ha NÉLKÜLEM piálna.


A nem normális viselkedésen mit értesz?

2015. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

"Én senkit nem húztam le."


Oké, nem rád céloztam. :)

Amúgy szerintem azért ilyen férfiból elég sok van.

2015. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%

Ezt a dohányzás dolgot nem értem, nem tudom hol éltek ti. Azért azt észrevettétek, hogy kb minden 2. ember dohányzik (ha nem több)?

Oké, hogy büdös, drága, és egészségtelen, de baromira nem ez határozza meg ki milyen ember. Lehet lepontozni engem, a büdös, cigis disznót.

Egyébként azt vársz el, amit csak szeretnél.

2015. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Sokan kivételek ez alól. Ezek alap dolgok. Elég szomorú, hogy valakinél ez nem az. :D
2015. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Ezt a dohányzás dolgot nem értem, nem tudom hol éltek ti. Azért azt észrevettétek, hogy kb minden 2. ember dohányzik (ha nem több)?

Oké, hogy büdös, drága, és egészségtelen, de baromira nem ez határozza meg ki milyen ember. Lehet lepontozni engem, a büdös, cigis disznót.

Egyébként azt vársz el, amit csak szeretnél."


Nem arról van szó, hogy aki dohányzik, az feltétlenül rossz ember, csak arról, hogy van aki például csókolózás közben nem szeretné érezni a szagát.

2015. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
6%

mi bajod azzal ha részeg néha? fiatalon ne várd már el hogy hogy csapvízzel járjon szórakozni

súlyos vagy :D vagy 30 fölött vagy,talán még érthető...de huszonévesek közt ez "kissé",(nagyon, gyengébbek kedvéért) beteges gondolat



a dohányzást megértem,mert én sem dohányzok,és tényleg kissé rák ízű a hölgy szája ilyenkor(neked pasi kell tök mind1) :D de nem kizáró ok mivel mint írták,kb mindegyik ezt szívja.ÉS ha tökéletes akkor hadd mérgezze magát


Szóval el lehet azt nézni

jó lakásban én is ölnék érte,persze,de pl az ő lakásában,tőlem még a függönyt is meggyújthatja



ami engem még abban irritál hogy folyton,gyere már ki elszívok egy cigit,meg mindjárt jövök elszívok egy cigit,wrááá e köré épül egy egész,napi rutin.


na kicsit off téma lettem megint,de hát érdekes dolgokat írok mindig így szerintem senki nem bánja :)))



ja igen a többi korrekt.

2015. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi lenne az összes igény, akkor nem lenne gond. Csak feltételezhetően kifelejtetted, hogy legyen kisportolt, anyagilag teljesen független és legalább 178 centi magas.
2015. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 az már az apró betűs rész a szerződésben, a "lélek eladása" előtti fejezetben.
2015. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!