Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok jó pasi, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jó pasi, hogyan lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés
a pénzt le ne merje írni valaki..
2015. júl. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Többek között olyan válaszokra számíts, amivel semmit se tudsz kezdeni. Pl legyen jó kisugárzásod, önbizalmad, legyél udvarias, érdeklôdô, nyitott, kedves, magabiztos, férfias, sportolj, hogy jó kiállásod legyen. Ugyan ezek a dolgok tényleg sokat segíthetnek, de hosszú idô ezeket felépítgetni, gondolok itt a sport mellett a kisugárzásra, magabiztosságra... Egy egészséges (nem önimádó) önbizalmat tudod milyen nehéz felépíteni? Kell hozzá mások pozitív visszajelzése, plusz meg kell barátkoznod önmagaddal. És ez még csak egy a sok közül.

Persze vannak olyanok, akik ezzel születnek, ha mellé még elônyös is a külsejük, sose lesz problémájuk a kapcsolatszerzéssel, de h még csak átlagosan is néznek ki, akkor is menni fog nekik.

De most belôled indultam ki, feltételezem, hogy hasonló a problémád, mint nekem. Én is átlagosan nézek ki, ergo nem vagyok jó pasi, és nekem sincs barátnôm, nem is volt. Kb 1-2 éve jöttem rá arra, amit fentebb leírtam, azóta építgetem a saját önbizalmam stb. Aki nem úgy született, annak nehéz, tapasztalatból mondom, DE! Sokkal jobb, sôt izgalmasabb, mint ülni a szobában és sírni, hogy nincs barátnôm, nincs, aki szeret. Mondjuk szoktam olyat is, csak nem másoknak, hanem magamban.

18f

2015. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem a kinézete miatt "jó pasi" valaki.

Egyetlen embert ismerek,aki minden téren "jó pasi" :hűséges a feleségéhez,rendesen dolgozik,gondoskodik a családról,jó humora van,kellemes társaság,bármiről lehet vele beszélgetni,segítőkész,emberileg toppon van.

2015. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél jó pasi. Mi tart vissza?
2015. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Rossz pasi soha sem kaphat barátnőt. Én alacsony vagyok és ocsmány, ilyen tulajdonságokkal meg nem csoda, hogy 28 évesen is szűz vagyok, és még randira sem jött el velem soha egy lány sem.
2015. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne merjem leírni hogy legyél gazdag?

Oké Kérdező, akkor szüless Justin Biebernek,tessék.

2015. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!