Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy hónapja minden nap beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja minden nap beszélgetünk, de előbbre nem jutunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy van egy srác aki évfolyamtársam. Egy hónapja minden nap chatelünk, de nem jutunk egyről a kettőre. Nekem nagyon bejön, de félek, hogy a beszélgetés egyre laposodik. Milyen témában kérdezgessem? Egyáltalán kérdezem, ha ő nem kérdez engem? A munkája miatt van, hogy napközben nem tud írni, ilyenkor megvárom, hogy keressen, eddig be is jött, de semmi konkrétat nem kérdez, csak mizujs, otthon vagy e, stb... Nem tudom érdemes e egyáltalán fenntartani, nem akarom, hogy nyomulásnak vegye. Mert főként én kérdeztem. Ő nem nagyon tesz fel kérdést,de mégis minden megnyilvánulásomra ír olyat amivel eddig fenntartható a beszélgetés, de mégsem nevezném kérdésnek. Esténként úgy köszön el, hogy holnap beszélünk. A dologhoz hozzátartozik, hogy 300km-re lakunk egymástól és én pár évvel idősebb is vagyok. Szerintetek, hogy tartsam fent a beszélgetést?

2015. júl. 14. 14:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A másik, hogy vajon ő miért tartja fent velem ezt a beszélgetést?
2015. júl. 14. 14:50
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha írkálás közben is ellaposodik, akkor ha kapcsolatban lennétek és személyesen beszélgettek, akkor is ugyan úgy ellaposodhat.
2015. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lépj le tőle.
2015. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tunik ugy, hogy lelkesedne erted a srac. Valoszinuleg csak unalomuzesbol beszelget veled. Tartsd magad tobbre ennel, es ne eld bele magad.
2015. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szóval ha ő nem keres ne tegyem én sem?

Egy hónapja tart ez az irkálgatás.

2015. júl. 14. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:
hány éves a srác? és te hány éves vagy? miről szoktatok beszélgetni?
2015. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ő 26 én 31. Igazából minden feléről,mindennapi dolgok. Nagyon jó humorú srác, sokat poénkudunk.
2015. júl. 14. 18:08
 8/16 anonim ***** válasza:
tanultok még, hogy évfolyamtársak vagytok? :D ezt nem értem
2015. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen,mester képzés,levelező.
2015. júl. 14. 21:36
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem akár az is lehet, hogy a korkülönbség miatt bizonytalan
2015. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!