Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri majd megházasodni, ha találok olyan lányt? 18f

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 11:43
 1/9 CptTomato ***** válasza:

Ezt érezned kell.... a házasság mint hivatalos ceremónia pár tízezer forintból megvan ha igazán akarjátok, és ha amúgyis együtt élnétek akkor miért ne...

A nagy lagzi rongyrázás meg ilyesmi is jó dolog ...de csak ha van rá pénze az embernek.... sokaknak nincs. Ha az "asszonypajtás" viszont csak ilyen esküvőbe megy bele akkor ő nem hozzád akar menni csak akar egy szép ruhát meg egy nagy bulit.

2015. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, mit jelent nálad a "megéri"?


A párom végtelenül boldog, mióta családja van. Látom a régi képein a tekintetét, és el is mesélte, milyen rossz volt, amikor még instabil kapcsolatokban lavírozott. Imádja a gyerekeit, imádja az otthonát, rohan haza hozzánk, és boldogan veti magát a gyerekszoba szőnyegére, imád játszani, velünk kirándulni, és ha kettesben vagyunk, lehunyt szemmel átadja magát az érzésnek, 5 éve semmit nem csökkent a szerelme irántam. Van, akinek ez a boldogság. Van, akinek a függetlenség, a változatosság, a spontaneitás, pörgés. Annak egy ilyen élet maga lenne a pokol. Feladni magad nem éri meg. Ha családra vágysz, akkor igen, akkor nagyon megéri :) Vagy anyagilag érted? Remélem nem, mert a család nem éri meg anyagilag :))) Sokba kerül, minél többen vagyunk, annál többe. De nekünk ez nem szempont. :) Egy bizonyos mennyiségű nulla után nem tesz hozzá az életedhez semmit sem a pénz.

2015. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a házasság csak egy papír, de sok nőnek fontos a ceremónia cécó. Ha te is szeretnéd. Sok ember elengedi magát házasságban, hogy akkor már nem kell törődni magunkkal meg a másikkal, ebből lesz annyi válás, meg szerető tartás. Szóval én annyira nem vagyok a pártján. 38/F
2015. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es nekem is boldog családom van, de nem vagyunk házasok, ez működik papír nélkül is.
2015. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még nem, de a te életed, azt csinálsz, amit akarsz, nekem semmi közöm hozzá.
2015. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A válaszokat nézve én úgy érzem, félreértettem valamit. Te konkrétan a házasságra, mint eseményre, papírra gondolsz?


Szerintem fontos, nem csak azért, mert nő vagyok, és mert vonulni akartam ruhában. 10 fős esküvő után gondolom sokat elmondott, hogy nem a cécó miatt akartam esküvőt :)Egész egyszerűen egy más szintű összetartozást jelképez a férj és feleség viszony, mint az élettársi.

2015. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én egyszer már elváltam és sokkal boldogabb vagyok az élettársiban de ez is ember és nézőpont kérdése. Van egy kollégám aki 14 évig élt élettársiban boldogan 3 gyermekkel és most már összeházasodtak sok év után. De egyébként mivel boldog család vagyunk én pont azért nem akarok másodszor házasodni, mert nincsen pénz rá, papírt meg nem akarok csak aláírni.
2015. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 21. században már semmi értelme a hagyományos értelemben vett házasságoknak. Vizsgáld csak meg pro&kontra alapon az egészet és meglátod, hogy sokkal több lemondással jár, mint előnnyel, ennyi idősen meg pláne, gyakorlatilag még gyerek vagy, nem éltél szinte semmit, a házasságok egyik velejárója pedig a röghöz kötés, tehát a szociális mozgástered brutális megnyirbálása, szóval a legszebb éveit áldozza fel minden gyökér, aki 30 éves kora előtt megházasodik, arról nem is beszélve, hogy minden 3. házasság válással ér véget, ilyen esetben pedig a férfin csattan az ostor, a gyereket csupán az esetek 5%-ban ítélik oda neki, gyerek- és asszonytartásra is kötelezhetik, kilakoltathatják a saját házából, kiforgathatják a vagyonából és még sok egyéb atrocitás érheti, szóval ha más nem, akkor legalább remélem ez elég ahhoz, hogy ne told oda önként a fejed a guillotine alá. Ha gyereket akarsz, akkor építs ki egy stabil anyagi hátteret, aztán meg fogadj örökbe egy gyereket, igaz egy hosszú folyamat, mert egyedülálló férfiként az utolsó helyre fognak tenni a várólistán, még a mentálisan beteg és/vagy anyagilag féllábon álló nők is beelőznek téged, de ha valóban akarod, akkor meg tudod oldani.
2015. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer már voltam házas. Amikor rákos lettem és bekerültem a kórházba, elhagyott a feleségem. Mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá, akkor hagyott el. A pénzemet is elperelte tőlem. Azóta nem hogy a házasság, de még a randi se fordult meg a fejembe. Ezeknek csak a pénz, meg a rongyrázás kell.
2015. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!