Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok, mikor tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Nők, lányok, mikor tartotok egy férfit unalmasnak?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonságokkal rendelkezik, hogyan viselkedik, miket tesz, illetve nem tesz az unalmas férfi?
2015. júl. 12. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

-ha felszínes, csak az "alap" dolgok érdeklik, nincsenek "mélységei" a beszélgetésnek

-ha kérdezget, de a válaszomra semmit nem reagál, csak dobja be a következő kérdést

-ha csak a saját érdeklődését erőlteti, hozzám nem tud kapcsolódni


Összességében: ha nem indul be a kölcsönös kommunikáció, egymásra figyelve, egyfajta szellemi labdapattogtatás, csak elbeszélünk egymás mellett.

2015. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem érdeklődő a világ dolgai iránt, nincs saját érdeklődési köre, nincs saját véleménye a dolgokról. Persze én a rugalmatlan gondolkodást sem szeretem, tehát legyen képes felülvizsgálni a saját véleményét, ne legyen merev.

Humor nélkül is unalmas ám a férfi,persze nem kell paprikajancsinak lennie, de azért értse és szeresse a vicces dolgokat.

Ha mindez megvan és minden szép és jó akkor már csak a szexuális viselkedése van hátra, abban szeresse a változatosságot, legyen kísérletező kedvű.

2015. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha irodalmi analfabéta, magyarul nem lehet vele semmiről beszélgetni, nincs szókincse és másból se áll minthogy egyszavas válaszai vannak.
2015. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Számomra azok, akikkel egyáltalán nem tudok beszélgetni, akik sablonokat puffogtatnak, akik nem elég dinamikusak az én életformámhoz, akik nyafognak egy tömegrendezvényen (vagy miatta), akik nem tudnak spontánok lenni, akiknek nincsenek céljaik, álmaik, terveik, vagy ha vannak, de nem tesznek érte semmit, hogy elérjék, akik ha tudnak is beszélgetni, de csak egyetlen témával foglalkoznak nonstop, akik állandóan siránkoznak.
2015. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha ronda.
2015. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az, akinek van humora, őszinte, de nem durva, lehet vele beszélgetni, nyitott , nem szégyenli az érzéseket, és nem akar alfahím lenni.
2015. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: Ez az unalmas? :D
2015. júl. 12. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Számomra akkor unalmas egy férfi,ha nem tudok vele semmiről sem normálisan beszélni. Ha folyton más érdekli,mikor velem van. Ha szinte nem is kérdez,vagy érdeklődik felőlem.

Ha csak az ilyen tipikus plázacicák meg a sörözés a haverokkal érdekli Őt.

Emellett ha mindig lányok után koslat és nem tud senki mellett sem kikötni,csak a szexre hajt...

Az ilyen férfiak számomra unalmasak! :)

2015. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet. A lányok számára a rosszfiúk izgalmasak, a jófiúk unalmasak.
2015. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, akkor nem unalmas :-) bocs félreérthető volt
2015. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!