Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan dolgozzátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan dolgozzátok fel a sorozatos csalódásokat? Ha nekem nem sikerül, menjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam egész egyszerűen úgy működött, hogy elfogadtam ez nem a világ vége. Lesz ami lesz.
2015. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindent a maga szintjén kell kezelni. Másnak is vannak sorozatos kudarcai, de az emiatt érzett elkeseredettség önmagában nem pszichés probléma.

Persze ha egyáltalán nem tudod feldolgozni a problémákat, akkor hasznos segítséget tud nyújtani egy terapeuta.

2015. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
10%

Hát, elkönyvelem, h f_sz voltam, h ilyen nőkkel összeálltam, és reménykedek benne, h másmilyenek is vannak.

MEG SÖR XDDDDDDDDDDDDD

25/F

2015. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 TallandThin Boy ***** válasza:
Nyugodtan menj pszichológushoz, hátha segít.
2015. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sorozatos csalódásom soha nem volt,csak 1-2 elvétve,de azokból tanultam.
2015. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
nehezen de nem én vagyok a hibás vagy is bennem is van hiba de a nők nagyon elvannak szállva de nem tudom hogy mire
2015. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőled függ, milyen érzelmi töltetet adsz neki. Felfoghatod csalódásként vagy felfoghatod hasznos tapasztalatként, amiből tanulsz, megerősödsz és lehet, hogy pont emiatt jössz majd össze később egy sokkal ideálisabb partnerrel.
2015. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogd fel tapasztalatként. Én azt teszem. Tapasztalom, hogy ronda külsővel egy lánynál sincs az embernek esélye. Ez a hipotézis. Ezt igazolni kell. Lassan 1000 próbálkozáson vagyok túl és még eddig tökéletesen igaznak bizonyult az állításom. Alacsony és ocsmány férfi egy lánynak sem kell, annak ellenére, hogy nagyon jó belső értékekkel rendelkezik. Sajnos azonban túl alacsony és ocsmány vagyok, ahhoz, hogy cáfoljam a hipotézisem. Nem hiába vagyok 28 évesen is szűz, és még egy randim sem volt Mindez azért, mert alacsony és ocsmány vagyok, amin nem lehet változtatni.
2015. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy megkérdezed egy nőtől, elment-e már a busz, az nem próbálkozás. Az öreg néniket is beleszámolod a statisztikába, akiktől eddig megkérdezted, hogy hol lehet lecsópaprikát venni? :D
2015. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!