Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges hogy megváltozzak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy megváltozzak? Viszolygok a saját elképzeléseimtől

Figyelt kérdés

Régebben nagyon romantikus alkatnak gondoltam magam, mindig nagy szerelemről álmodoztam, ami élethosszig tart de ha addig nem is, legalább évekig. Komoly kapcsolatot kerestem. Eddig nem igazán jött össze, legalábbis hosszra nem. A legutóbbi óta úgy érzem meg kell változtatnom a felfogásom, mert már nem akarok arra vágyni amire eddig. Ez kivitelezhető? El tudom érni, hogy nagyon kötődő, hosszú távra tervező alkatból átváltozzak olyanná aki a szabadságot kedveli és egyáltalán nem bánja ha élete során egyik szerelmet keresi a másik után? A legutóbbi barátom szemlélete ilyen, és amikor beszéltünk erről folyton úgy éreztem hogy ez sokkal jobb, olyan tiszta, kevésbé önző mint az amire én vágytam mindig, hogy valaki elkötelezze magát mellettem. Nem akarok arra vágyni hogy leláncoljam a szerelmemet. Hogy tudnám elérni, hogy mindenkit megértéssel, bánkódás nélkül elengedjek és ne fájjon amikor elhagynak, hanem fogadjam el és egyből menjek is tovább? Már szinte gusztustalannak érzem amire eddig vágytam, erőltetettnek tűnik, és szerintem nem is hiszek már igazán a létezésében.

N


2015. júl. 8. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég sokat gondoltam én is, hogy jobb lenne sokkal lazábban venni a dolgokat. De arra jutottam, hogy érdemes ragaszkodni ahhoz, aki és ami vagy, érdemes ebből kihozni a legjobbat - még ha tudnánk is változtatni a hozzáállásunkon, megérné? Úgyis a hosszú és boldog életet keressük mindannyian, ahhoz pedig meg kell találni azt az embert, aki, ha nem is akarnád magadhoz kötni, egyszerűen ott marad. Akkor pedig minek változtatni ezen?


Persze nem mondhatom meg, hogy hogyan gondolkozz, de én emiatt ragaszkodom ahhoz, hogy komoly kapcsolatot keresek.


23/F

2015. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagyon kötődő, hosszú távra tervező alkatú férfiak ezért döglenek meg egyedül.. :/
2015. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

F vagyok és én is így voltam vele!

Aztán jött 1-2 kudarc és változtattam mind a külsőmön mind a személyiségemen ezt jobban szeretem mint ami volt sokkal szabadabb vagyok sokkal másabb a gondolkodásom és a felfogásom dolgokról

nem az életem végéig tartó szerelmet keresem inkább éljünk a pillanatnak dolgot preferálom és nincs ilyen dolgokban nagy előretervezés max hetek.

Sokkal sokkal jobban érzem magam így a bőrömben :)

Hajrá lehet változni! Merj változni!

2015. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen át lehet csalódhatsz annyit vagy akkorát miután a bánatod haraggá és düh-é válhat.
2015. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!