Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, aki 25 fölött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki 25 fölött találta meg a férjét/szerelmét?

Figyelt kérdés

Viszonylag sikeresnek mondható életem van, amit teljesen egyedül értem el, diploma, kocsi, jó munka, önállóság, igyekszem tudatosan enni, figyelni mozgásra, egészségre, stb. Nem vagyok tökéletes, de úgy gondolom érzelmileg és szellemileg is sokat tudnék adni egy férfi számára, azonban a legtöbbször csak olyan emberekkel találkozom, akik vagy csődtömegnek mondhatók (30 évesen otthon él, és egész nap gépezik), vagy hasonló attitűddel, életformával rendelkezik, mint én, de csak és kizárólag egyéjszakás dolgokat akar.


Velem van a gond? Szerintetek meg lehet találni a szerelmet 25 fölött?


2015. júl. 8. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 29 évesen.

Persze, hogy meg lehet találni 25 felett. Élő példa vagyok rá. :)

2015. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 25 felett tud csak igazán jól választani az ember, amikor felnőtt és megérnek benne az elvárások, a tapasztalatok és az, hogy mit tud adni a másiknak. A szerelem nincs életkorhoz kötve, de én hiszek abban, hogy érettebb választásból jobb, tartósabb kapcsolatok születhetnek.
2015. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem, egyébként ugyan ezt élem át mint te, csak nekem még sosem volt kapcsolatom.


25/N

2015. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26 évesen ismertem meg a férjemet.
2015. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30 évesen,akkor már tudtam mit akarok valójában.
2015. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már rohadt fiatal vagy még
2015. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj, ha te ezt a kerdest tenyleg feltetted, akkor gyanus, hogy ffeleslegesenn tanitottak teged az egyetemen:-)

Viszont a kerdes mogott a szokasos noi szintees huzodik meg.

Lehetne parod, csak aki neked eleg jo azoknak te keves vagy.

Mindig ez a kettos merce mi?

Azt mondod, harmincas csodtomeg ferfi.

Nos a nalad jobb egzisztenciaval, karrierrel, vallalhato kulsovel rendelkezo ferfi meg azt gondolja , mit akar ez a 25 eves atlagos csajszi, max egynek jo lesz.

Szoval ja, ez van. Amikorszallsz ebbe a buliba, akkor erdemes ugy tenni, hogy elobb felmeted a VALODI erteked, es ahhoz igazitod a REALISelvarasaid.

Egy kocsi meg egy dipo nem nagy cucc, ugye ha 25 eves ferfi lennel, ezekkel meg siman a a 'csodtomeg' kategoriaba raknanak a csajok /hacsak nem vagy 2 meter magas, meg sportos/

2015. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, de nem fogom megtalálni a szerelmet sajnos. Alacsony vagyok és ocsmány, szóval egy lány sem tudna szeretni.
2015. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!