Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami gáz lehet velem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gáz lehet velem ha soha nem tetszek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Eddig 1-2 lánynak jöttem be de ők nagoyn fiatalok voltak és nem is néztek ki jól

Nem vagyok válogatós de aki nekem tetszik és korban is jó lenne annak valamiért nem jövök be.

24 éves vagyok és eddig 1 barátnőm volt de az is a csodával határos módon volt. Ezzel nem is lenne gond ha évekig vele lettem volna de ez egy nagyon rövid 1-2 hónapos kapcsolat volt.


2015. júl. 7. 07:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya vagy/nem izmos.
2015. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb mindenkinek lesz párja ha szeretne,és nem zárkózik el!


A csúnyáknak,és a kevés izmosaknak is lesz társuk!

És a divat srácoknak is!


Az igények ,a gondolkodás az hasonló legyen mert különben vége egy kapcsolatnak!

2015. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azok a fiúk, akik nem annyira néznek ki jól egyetlen dologgal tudják kompenzálni mindezt: ha lehengerlő, szuper a stílusuk. Én még nem láttam olyan férfit egyedül, aki egy fokkal volt szebb az ördögtől, viszont olyan megnyerő stílusa volt, h őrület. Határozott, kedves, céltudatos, kifelé mindig azt mutatja, hogy lelkileg rendben van és nem azért nincs társa mert nem kell senkinek, hanem mert az ő döntése volt.

Ha egy pasi helyes, jókiállásu, jó munkája is van, de szerencsétlen, ilyen "örülök, hogy élek" típus, hidd el, tovább marad egyedül, mert a nők nem szeretik a szerencsétlen, puding pasikat. (30N)

2015. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Blablablablablabla
2015. júl. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as Pedig a Bartos az tényleg ne puding :DD
2015. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!