Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal elkezdtem levelezni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem levelezni egy lánnyal akit 4éve ismertem meg. Úgy érzem annak idején szimpatikus voltam neki, elkezdtem írni neki, rendesen válaszol és sokat kérdez, lájkolta képemet is. Én 29, a hölgy 27éves. A kérdésem az hogy ugye ebben a korban már tudja egy lány hogy nem barátkozni szeretnék? Elméletileg barátoknak ott vannak a barátnői



eretném minél előbb randira hívni, válaszaitokat előre köszönöm!


2015. júl. 6. 09:59
 1/3 Mumusan ***** válasza:
100%
Ha barátkozol vele, akkor azt tudja hogy barátkozni szeretnél. Ha bókolgatsz neki és elhívod randizni, akkor meg tudja hogy nem csak barátkozni szeretnél :)
2015. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jogos :)
2015. júl. 6. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Mutasd ki, hogy többet akarsz, nehogy a baráttemetőbe kerülj!
2015. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!