Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bele tud zavarni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele tud zavarni egy ex egy alakuló kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt. Nagyon megszerettem, egész napokat éjszakákat csak beszélgetünk interneten, skypon.

Az utóbbi időben viszont feltűnt az ex, állítólag találkoztak is. Azt mondta az ex hogy küzd érte. A lány akivel ismerkedek meg nem akar találkozni, mert nem tudja mi van most. Viszont ugyanúgy órákat beszélget velem stb. Lehet nem lesz semmi ebből a kapcsolatból már......


2015. júl. 4. 15:21
 1/8 Interferencia ***** válasza:
Bele bizony...
2015. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben máris lelépnék. Ahol már az ex feltűnik, ott már nem fogsz jól kijönni ebből. Főleg, hogy ki is van nyilvánítva, hogy küzd a lányért. Menekülj ettől a lánytól, határozatlan, mert még szereti az exét.
2015. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mumusan ***** válasza:
Most az a kérdés hogy akarsz-e küzdeni érte vagy sem?
2015. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:

mint a szél

ő

előnyben van

ismeri a csajt,a gyengéit,mit szeret,mit nem stb stb

2015. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak 2 éves kapcsolat volt egy 1 hónapja szakított
2015. júl. 4. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hosszú ideig voltak együtt 1 hónap alatt nem hiszem hogy a lány is túl tette volna magát rajta .


Ha össze is jönne veled nem lenne teljesen boldog melletted mert ott van az exe akivel 1 hónapja szakított. Szerintem maradjatok baráti szinten és esetleg pár hónap múlva próbálkozz be nála.

2015. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de még mennyire, főleg ha még nincs teljesen túl rajta
2015. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bele. A férjem is így gondolja, mindkettőnknek volt egymás előtt más kapcsolata,de egyikünk sem tartja velük a kontaktot, még haveri szinten sem, tehát szülinapra,karácsonyra stb. sincs mégcsak egy jókívánság írás sem. Nem való, ami múlt az múlt,szerintem semmi értelme barátságokat ápolni olyannal, akihez anno közünk volt. A férfi-nő barátság amúgy sem működik 99%-ban, ha a feleknek soha nem volt közük egymáshoz, ha még olyanról van szó,akivel anno szexelt az ember, akkor aztán meg pláne nem.
2015. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!