Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ismét nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ismét nőként nézzen rám?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akinek régen nagyon tetszettem mint nő, de csak barátok lettünk 3 év alatt. Nagyon fontos lettem neki, megbízik bennem, sokszor az anyukájához hasonlít. Valahogy mégsem tud többet elképzelni velem.. Mit tehetnék, hogy ismét nőként nézzen rám és ne csak lelki társként? Tudom, hogy valahol én ronthattam el, de nagyon szeretném, hogy ismét érezzem rajta, hogy "úgy néz rám".
2015. júl. 1. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lehetőség,és az esélyed elmúlt. Ennek annyi.
2015. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bor és szexi fehérnemű. Az mindg tarol :D
2015. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"úgy néz rám". Elég lenne neked?
2015. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyel kihivo. Flortolj vele. Viccelodj. Erintsd meg sokszor. N
2015. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
….
2022. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!