Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet annyira rusnya egy ilyen nő, hogy egy nyamvatt bókot sem kap a férfiaktól, vagy a személységével lehet gond?

Figyelt kérdés

Nem küldök képet! Ne is kérje senki! DE: sose ilyedt meg tőlem senki, a gyerekek, öregek szeretnek, ha megkérdem a barátnőimtől, hogy csúnya vagyok-e nem is értik mért kérdezem.

Vékony alkatú vagyok, karcsú, magas 168 cm 53 kg. A frizurám mindig gondozott, fodrászolt, ápolt. Ápolt vagyok, használok parfűmöt, csinosan, divatosan öltözködöm. Sminkelek, de nem viszem túlzásba, alapozó, szempillaspirál, szájfény/rúzs.

A foglalt pasi ismerőseim még csak-csak benyögnek egy egy bókot hülyülés szintjén, de a szingli pasik sose. A minap is egyik kollégám megjegyezte egy nő kollégámra, hogy mért csak a papírokért megy hozzá mást sose kér tőle, holott a csaj foglalt. A másik folyton csokit osztogat egyes nőknek nekem sosem. Póbálok mosolyogni, kedves lenni, de mikor folyton azt látom a munkahelyen ahol a nap nagy részét töltöm, hogy minden nőnek bókolnak én meg még csak egy kedves szót se kapok, hogy érezzem magam szépnek, hogy legyen önbizalmam, hogy merjek én közeledni a pasikhoz? Úgy érzem minden nőnek, aki kedves kijár egy egy kedves szó a férfiaktól, még ha csak barátilag is...persze tudom nem várhatom el, de ha én kedves vagyok mért nem kapom vissza?:O


2015. jún. 29. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
kép nélkül értelemes választ nem kapsz.
2015. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Hát tőlem nem kapnál bókot CSAK a külsőd miatt. Több kell.
2015. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
"DE: sose ilyedt meg " Én ettől a helyesírástól IJEDTEM meg."Vékony alkatú vagyok, karcsú," Ez a kettő ugyanaz szinte."de nem viszem túlzásba, alapozó, szempillaspirál, szájfény/rúzs. " Aha kicsit sem! Jah és az írásod alapján elég beképzeltnek tűnsz, hiába van ott az elején az ál szöveg, hogy nem ijedt, nagyon is lejön az írásodból,hogy nagyképű vagy nem is kicsit, és lehet,hogy a kisugárzásod miatt nem bókolnak. Neked én sem bókolnék!
2015. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Szia cica, szexy vagy! :D
2015. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel h ez igaz és jól is nézel ki. Akkor a személyiségeddel lesz gond. Mit dolgozol ha nem titok?
2015. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
esetleg valami nagyon hideg kisugárzásod van. Vagy hülye hangod. Vagy rossz a leheleted. Vagy valami csúnya pletyka terjedt el rólad, pl. feljelentetted szexuális zaklatásért az előző főnököd. Ez kép nélkül tényleg reménytelen, ha az rendben, akkor innen nem lehet megállapítani. Aki nagyon csúnya amúgy, azt szerintem meg szokták dicsérni, amikor éppen egy jobb pillanatában van.
2015. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!