Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most velem van a baj és mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj és mért lesz ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Már komolyan mondom, kezdem úgy érezi,hogy velem van a baj... eljárok bulizni, gondoltam hogy ott majd találok valakit magamnak... általában mindig odajön valaki, táncolunk, ölelkezünk, csók ha nagyon bejön de semmi több... majd beszélünk mondják fb.on be is jelölnek, se soha nem írnak :/ pedig én többet várnék tőlük

2015. jún. 29. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy be voltak baszva, hogy elfelejtik ki vagy. :D
2015. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja a nevemre azért emlékeznek xD
2015. jún. 29. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy buliban csók, ölelkezés, egy vadidegennel elsőre? Ki tudja, előtte milyen Hepást csókolgatott? Azért ez kicsit gyors nem? Érezhetik rajtad, hogy f@$zit akarsz fogni magadnak gyorsan. Ez lehet a gond szerintem.
2015. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 To7ka ***** válasza:
94%
Ne olyan helyekre járj el bulizni, ahol az ismerkedésből kimarad a beszélgetés. Mert az úgy nem ismerkedés, az a tested megismerése a tánc alatt (épp amelyik testrésze odafér), majd a szád felfedezése (és valóban, nem is túl higiénikus). Soha nem keresnek társat egy discoban, normálisabb helyekre járj le!:)
2015. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne,ha te írnál rá vkire Facen?

Aztán egyből kiderülne mizu,bár ha nagyon érdekelnél vkit,akkor keresne.

Hát nem tudom,ölelkezés,tánc,csók, egy bulin ittas állapotban, mondhatni semmi különös.

Hülyeséget beszélt itt korábban valaki, szerintem nem ez a gond.

2015. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Többet ne várjál! Gondolod, aki olyan nagy "király csávó" hogy ismeretlen nőkkel smárolgat, az majd udvarolgatni is fog? Hát, nem. Te is csak egy voltál a sok közül. Tovább lépés lehetőségével nem így vagy ilyen helyeken kell ismerkedni.
2015. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őszintén soha nem voltam még ilyen buliba és nem is akarok menni pedig már 19 vagyok.


Egy közös kiránduláson Balatonszemesen sokan bementek egy szórakozóhelyre éjszaka mi páran pedig csak sétálgattunk le a parthoz. A buli vége fele odamentünk a szórakozóhely elé, hogy ne egyedül jöjjenek vissza iszákosan a többiek. Akkor 3 fiú is csókolt egy lányt, meg fogdosták egymást, kissé összemelegedtek, táncoltak, kb. úgy ahogy te is szoktad bulikban.

Másnap mikor úgymond reggeliztünk (aki hányt az hányt :D) és alig emlékeztek a lányokra. Másnap is volt egy sétánk, ahol az egyik tegnap esti lány épp arra görkorizott. A srác aki csókolta az éjjel meglátta és egyből elbújt. Idézem: "Ez tegnap szebb volt, nem tudom miket ihattam, hogy szépnek láttam".


Nekünk ez egy vicces sztori, de a lány többet is akarhatott mivel facebookon is bejelölte, a srác visszaigazolt (mondtuk azért ne legyen annyira szemét) majd azóta nem írt neki, nem válaszolt.

2015. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!