Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megváltozni?

Figyelt kérdés

1 hete volt egy randim, ami a szokás szerint alakult: randi után eltűnt a lány.


És annyira megalázó, hogy én mindent beleteszek, esetleg meg is hívom valamire és még a fáradtságot sem veszik, hogy egy válasz(!)-emailt írjon, hogy "nem, köszi, nem lesz folytatás!"


Mondjuk sokuk eleve úgy ismerkedik velem, mintha nekem kéne örülni, hogy egyáltalán szóba álltak velem. Kölcsönösséget még nem nagyon éreztem.


Miért nem tudom elfogadni, hogy talán nincs is kivétel? És jópár év kudarc után jobb lenne inkább hagyni a dolgot?


2015. jún. 28. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet nem neked kellene változni.

Egyszerűen nem jöttél be a kiszemeltnek,van ilyen.

Nem szabad feladni,ennyi.

Lesz olyan,aki értékelni tud.

2015. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

5 év alatt nem találtam olyat.


És nem cicababákkal ismerkedtem...

2015. jún. 28. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Most milyen irányba is szeretnél változni?
2015. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!