Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez már kiégés, vagy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már kiégés, vagy egyszerűen bele untam a társkeresésbe?

Figyelt kérdés
29 éves leszek, de már unom a társkeresést. Voltak rövidebb hosszabb kapcsolataim. Mikor ismerkedek valakivel, vagy tök normális, és mikor össze jövünk, kiderül, csak megjátszotta magát, a másik az aki már ismerkedéskor is bunkózik, van nekik barátnőjük, feleségük stb. Egyszerűen nem értem, hol vannak azok a férfiak, akik igazi férfiak tudnak lenni, és nem egy 5 éves gyerek szintjén állnak. Tisztelet a kivételnek! Hívnak randira, de sorra mondom le őket, mert már előre érzem mi lesz a vége, és nincs kedvem úja meg újra lejátszani azokat a köröket.
2015. jún. 24. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

A vakrandizás sajnos ilyen. Kb 10 vakrandim lehetett életemben, de egyikből sem lett semmi.

Baráti társaságból kell választani, mert akkor nem teljesen zsákbamacska az ismerkedés.

2015. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek nem vakrandik voltak...
2015. jún. 24. 09:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg, volt olyan, akit személyesen több mint 5 éve ismertem, és mint kiderült, annyira "jó ember" hogy csak kihasznált, mikor össze jöttünk.
2015. jún. 24. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Unalom, kiégés, remény vesztettség, önbizalom csökkenés. Körülbelül ezeken megy keresztül mindenki, aki sikertelen a párkeresésben. Soha nem volt egyszerű megtalálni a megfelelő partnert. De azt gondolom a mai világban még nagyobb kihívás lett. Túl sok a felszínes pozőr, az élvhajhász. Sokan nem veszik elég komolyan az egészet. Az ember egy idő után valóban belefáradhat a hiábavaló keresésbe.
2015. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem égtél ki, csak légkörváltozást akarsz. Egészen eddig a társkeresésen görcsöltél, az vitte el az energiád nagy részét, így utólag visszatekintve meg úgy érzed, hogy csak elpazaroltad az idődet, pláne, hogy eddig szinte mindig lyukra futottál. Annyit tudok tanácsolni, hogy egy darabig jegeld a párkeresést, foglalkozz magaddal, a barátaiddal, egyszóval szellőztesd ki a fejed és, ha úgy érzed ismét készen állsz, akkor kis lépésekben kezdj el újra ismerkedni. A te korodban már van egyfajta íratlan elvárás, miszerint illene már megállapodni és családot alapítani, ez pedig egy plusz súlyt rak a vállaidra, mert társas lényként te érzékeled ezt az elvárást a társadalom részéről és meg akarsz felelni neki, azonban ez már nem a 17. század, manapság nem halsz meg egyedül, ha 25 éves korodig nem sikerült megállapodnod. Ha valóban kiégtél volna, akkor fel se tetted volna ezt a kérdést, mert tudnád jól magadról, szóval egyenlőre ne könyveld el magad kiégettnek.
2015. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok, és én is unom már az egészet. Próbálok megbarátkozni a gondolattal, hogy többet úgysem lesz senkim. Csak ne hiányozna ennyire mellőlem egy lány :(
2015. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt egy pár párkapcsolatom, hol rövidebb, hol hosszabb, hol én szakítottam, hol velem szakítottak.

32 éves vagyok, nem egy bányarém és egyszerűen nincsenek potenciális pasik!

Akadnak épp, de aztán jobban elnézem hogy nem tudok vele mit kezdeni, nincs ami vonz benne.

Nekem pl szükségem van arra hogy lássam a másik szemében hogy érdeklem.

A legutóbbi fél éves kapcsolatom is egy hatalmas csalódás volt. Olyan szépen indult, ... pasi aki abszolút bejött, egyszercsak elkéri a számom, ... randizunk, beszélgetünk ... csók, szex, jól kijöttünk egymással, ... csak nem éreztem a szenvedélyt a részéről és ez rám is rámnyomta a bélyegét, ... a szexet már nem élveztem. Majd rájöttem hogy csak pótlék voltam, ex felejtő, dehogy akart komoly kapcsolatot!Én meg belehabarodtam :/ Óriási csalódás volt, de ezek után meg tudom becsülni a jót.

Nah én abszolút kiégve és beleuntan éreztem magam egy ideig, .. mostmár jobb :)

Csak ugye egy új pasinál jönnek az előítéletek, pedig nem kéne, de akarva-akaratlanul is tartasz attól hogy ugyan az fog történni.

És a sok elcseszett kapcsolat, le tudja rendesen rombolni az ember önbizalmát, és beleun ebbe az egészbe, .. de sosem szabad feladni, én hiszem hogy mindenkinek meg van a párja!.. vhol :) Nehogymár csak én ne találjam meg!!!

2015. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!