Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tanuljam meg jó érzésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanuljam meg jó érzéssel elviselni a szeretetlenséget?

Figyelt kérdés
Bővebben: szüleimmel, nagyszülővel, bármilyen nagykorú személlyel sosem volt bensőséges érzelmi kapcsolatom gyerekkoromban. Később ezt a hiányt párkapcsolattal próbáltam pótolni, ez némi jóérzést adott. Nyolc éve azonban már ez sincs, volt élettársam, de semmilyen lélekközösség nem volt köztünk, erre utólag jöttem rá. Pár hónapja egyedül élek, nagyon hiányzik az ölelés, érzelmes és érzéki egyaránt. Nagyon igénylem a szeretetet, néha úgy érzem, nem bírom ki, megszakad a szívem. Ez csak érzet, persze, túlélem, aztán szebb napok jönnek... de amikor borús napok vannak (pl. ma), nehéz elviselni, romlik a teljesítményem is. Van, aki jól fel tudja dolgozni a magányt, szeretetlenséget, ha igen, hogyan?
2015. jún. 23. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi a nemed? Azért kérdezem, mert a nők általában hajlamosak eleve sokkal borúsabban látni mindent emocionális beállítottságuk miatt.

Mozdulj ki, menj egy új közösségbe. Legjobb a sportolás, ott rengeteg jó arcot ismerhetsz meg. Eljárnál valami edzésre, heti 2-3x. Vagy, ha érdekel a művészet, akkor valami ezzel kapcsolatos szakkörre. Az ember otthon ülve esélyt sem ad magának. Boltban is lehet ismerkedni, megnázed mi van a másik kosarában, és leszólítod, hogy mi a véleménye arról a termékről, mert hallottál már róla, de még nem merted kipróbálni. Ilyen apróságok...:D

2015. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mumusan ***** válasza:
Ilyenkor alkotok. Verset írok, vagy ékszereket készítek. Beleásom magam a hobbijaimba, íjászkodok.
2015. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elkezdtem akkoriban egy kemeny kuzdoSportot. Elkezdtem heti 3-szor futni a kutyammal. Meg kondiba is jartam es ezeket csinalom a mai napig. Aztan lett meg uj hobbim, elolvastam ujabb konyveket a munkamhoz. Aztan, hogy ilyen jol elfoglaltam magam , meg bulizni is jartam egyedul, lettek baratsim, aztan meg pasim. Pedig mar jol ereztem magam egyedul! N
2015. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, 29 éves. Jobban belegondolva kislány, aki néha eljátssza, hogy nagylány.
2015. jún. 23. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

egy szexpartnert ajánlanék,de látom neked érzelem kell,erre nincs ötletem most hirtelen.....

DE!

a szeretet csak illúzió szerintem egyszerűen el lehet törölni ha képes vagy felül emelkedni ösztöneiden

ahogy a többi érzése is csupán az

hátráltatnak az életben csupán.Az ember felülírja önmagát,csodálatos!

2015. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Devastator, próbáltam, de érzelem nélkül a legritkább esetben tudott jól esni. Ahhoz egy személyiségileg rendben levő férfipartner kell, ami elég ritka. A legtöbb inkább önmagára figyelt, vagy bűvészkedni akart. A szeretethiányra sajna nem megoldás. Ahhoz Társ kell, ami nem jön csettintésre, az addig tartó időszakot át kell vészelni. A szeretet illúzió? Hát, lehet, hogy az. Amikor a gyerekem szeretem, az viszont biztos nem az, ahogy az sem, hogy az jól esik neki. Csak jó lenne, ha felém is irányulna ilyesmi. :) Köszi mindenkinek, aki válaszolt, vagy a jövőben fog! Kicsit nyitottabb hangulatban tényleg el kéne menni programokra... voltam páron. Csak most éppen zárkózottabb hangulat van.
2015. jún. 23. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!