Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondták nekem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondták nekem azt, hogy olyan vagyok akit kihasználhatnak a nők?

Figyelt kérdés
"Az ilyeneket szokták kihasználni" Ennyire szerencsétlen szánalmas hülyének tartanak? Nagyon rosszul esett, még sírtam is amikor hazaértem.
2015. jún. 20. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit bovebben mert ebbol sokmindent nem tudttam kevoni.
2015. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy ilyet csak annak mondanak akit lenéznek és, hogy nem vagyok másra jó csak hogy kihasználhassanak?
2015. jún. 20. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát a reakciód alapján igaza lehet annak, aki mondta. Akinek ugyanis rendben van az önértékelése, az nem veszi magára, ha mások olyasmit mondanak, amit ő nem érez igaznak. Szerezz önbecsülést, ne másoknak akarj megfelelni, és akkor nem fog tudni kihasználni senki.
2015. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én olyan vagyok, hogy hetekig rágódok egy-egy negatív dolgon.
2015. jún. 20. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne picsogjál, menj el gyúrni!
2015. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod akkor használnak ki a nők hogyha ezt te is kihasználásnak érzed. Amíg tudod hogy te is profitálsz a dologból addig nem kihasználás.(legyen az akár csak tapasztalat szerzés) Egy példa: Hány nő van aki a pénz miatt van a pasijával? rengeteg...

Mit gondol erről az adott pasi aki esetleg tudja is ezt: Van egy dekoratív nő az oldalamon, jól mutat mellettem, minden este megkapom tőle amire vágyok....kell nekem ennél több? nem....

Szóval most akkor ki van kihasználva ?

2015. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen azért mondták, mert lenéznek, inkább azért, mert jószívű és önzetlen vagy olyan emberekkel, akik nem érdemlik meg. Aki ezt mondta, valószínűleg jóindulatból mondta, te pedig természetesen a lehető legnegatívabban értelmezted és még sírtál is miatta.. Ez olyan érzékeny lélekre és megfelelési kényszerre vall, hogy valószínűleg pár jó szóért lehoznád bárkinek a csillagokat az égről. Többet adsz, mint amennyit visszakapsz emberi kapcsolataidból. Hosszú távon ki fogsz égni, elveszíted a bizalmad az emberekben. Valószínűleg kevés az önbizalmad és negatív az énképed, nem érzed magad elég szerethetőnek, nem ismernek el eléggé, és ezért próbálsz mindenkinek a kedvére tenni, aki kér tőled valamit (vagy akár önként ajánlod a segítséged). Inkább azokra kellene koncentrálnod, akikre te is számíthatsz a bajban, mert ezekbe a kapcsolatokba érdemes energiát fektetni, és ezek a kapcsolatok növelhetik az önbizalmadat. Nem azt mondom, hogy ne adj semmit "ingyen", mert egy bizalmi kapcsolat eleinte kockázatos befektetést igényel, de legyen egy határ, aminél többre nem vagy hajlandó másért, ameddig nem bizonyítja, hogy érdemes rá. Hogy látod egyébként, igaza lehetett annak, aki ezt mondta neked?
2015. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a 6.-nak igaza van, de ő olyan emberi kapcsolatokról beszél, ahol mindkét fél tudatában van annak, hogy "üzletet kötött".
2015. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyeneket általában okkal mondanak az embernek, szóval feltehetően egy tipikus papucs, vagy barátzóna-szökevény lehetsz.
2015. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!