Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, nagyon szeretnék ismerkedni, de nincs ötletem hogy hol..élőben nem tudok, bulizni nem járok (nem is valószínű hogy ott találnék valakit), a társkeresőket meg utálom..

Mit tegyek? Rossz egyedül :(


2015. jún. 17. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl itt:)
2015. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neten. A legjobb. Nem kell társkereső sem hozzá.
2015. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress valami sportot. Én anno barátnőmmel taekwondo-n ismerkedtem meg
2015. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Milyen oldalra gondoltál?

2015. jún. 17. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Fórumok. Pl. itt, de vannak más fórumok is. Régebben a hotdog volt elég jó hely, de sajnos leromlott, pedig ott is elég jól lehetett ismerkedni.
2015. jún. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha minimális affinitást érzel, akkor járj el táncolni tanulni ott tényleg sok a lány, keresnek neked párt. Lehet különböző nyelvi készség fejlesztő csoportokba járni (pl. ha szeretnél angolul beszélgetni vagy hasonlók). Kiránduló és biciklis csoportok. Volt valahol a korán kelők bulija vagy valami hasonló, akik talán minden hónap első szerdáján összegyűlnek munkába menés előtt és "buliznak" egyet.
2015. jún. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!