Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem, hogy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem, hogy 22 évesen nincs pasim? és nem is közelednek?

Figyelt kérdés
bővebben priviben
2015. jún. 17. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na, írd akkor.
2015. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is leírhatod.

Egyébként ez nem jelenti azt, hogy bármi bajod lenne.

2015. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

mit írjak le nektek

ha tudnál mi bak velem nem kérdezném

pussz

ha akartok még írni privibe

este leszek

olyan 9 körül

2015. jún. 17. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy belsőddel lesz valami gond. Én 20 éves lány vagyok, kifejezetten csúnya és borzasztó az alakom, mégis volt már 2 barátom. Vagy túl magasak az igényeid, vagy emberileg kibírhatatlan a személyiséged, vagy ez a kettő egyszerre. Ezt te tudhatod csak.
2015. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Vagy olyan csúnya vagy, mint egy barlangi troll, vagy olyan együgyű. Rosszabb esetben mindkettő, de már az egyik megléte is elriaszt minket.
2015. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5nek üzenem

nem vagyok ronda

és kedves,vicces,mosolygós lány vagyok

2015. jún. 17. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor a viselkedésed marad, a hozzáállásod, a kisugárzásod vagy a nagy semmi amikor éppen nem teszel semmit de ez is a viselkedéssel kapcsolatos.
2015. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

a gond az,hogy én sem merek lépni

de szerintem a pasinak illő

jó jó tudom

ez a 21. század de ha én sem merek

és a pasik is nyuszik mi lesz velem???

hmmm

amúgy most megyek egyetemre

majd hátha ott...

2015. jún. 17. 15:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már jóval elmúltam 30 éves és nem volt még barátnőm. Neked már biztos idős lennék. Nem voltam nyuszi, csak nagyon ronda vagyok és ezzel még az is jár hogy nem sok mindenem van. Te csak mosolyogj és nézz erősen egy fiúra és biztos közeledni fog. Én ezt tenném. De még egy lány nem nézet rám sehogy sem. Általában a lányok szokták elfordítani a fejüket mert unják hogy a fiúk mindig nézik őket. Azért azt tud egy lánynak valamivel könnyebb. Csak használd a szemed meg a mosolyod.
2015. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán a stílusoddal van gond azt az emberek általában nehezebben veszik észre magukról.
2015. jún. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!