Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz minden pasi teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz minden pasi teljesen hülyének?

Figyelt kérdés
Én tök normálisan, bizalommal állok hozzájuk, igyekszem kedves lenni, de a szó szerinti kb. 40. csalódás után elgondolkozok azon, hogy miért mindegyik egy szemétláda? Nem igaz, hogy azért mert csak a "gazdag, helyes, izmos" pasik érdekelnek, sokkal többet adok a belsőre, mégis, még a kevésbé vonzó férfiak is csak kihasználnak. Én rontom el valahol? Eléggé kétségbe ejt.
2015. jún. 9. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
valahogy bevonzod a hülyéket akár csak én
2015. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez 40 különböző szexpartnert jelent? Ha igen, akkor pl. azért...
2015. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Igen Te rontod el,mert Te választod őket.

Én ebből pont az ellenkezőjét szűröm le,mint amit írtál,hogy többet adsz a belsőre? Na nem... Szerintem pont az ellenkezője áll fenn,ilyen nem létezik hogy a kevésbé jóképű srácok között ne találnál.

Annyi normális van,csak hát igen észre is kéne venni őket,mondjuk az nem ártana. :)

2015. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát ha látnád, hogy kikkel randiztam már életem során, akik meg tudtak nevettetni, viszont különösebben nem voltak vonzóak, akkor nem így gondolnád. Mégis, mindegyik csak dugni akart. :( MINDEGYIK.
2015. jún. 9. 17:09
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Túl hamar odaadod magad? Úgynevezett szeretetk_urva vagy, aki mindent azonnal odaad, hátha cserébe szeretetet kap? Lábtörlőként viselkedsz, nem követelsz magadnak tiszteletet? Nem tudom, csak találgatok, de valami hiba biztosan a te viselkedésedben van, olyan nincs, hogy egymás után negyvenszer balszerencsés vagy.
2015. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tehát továbbra is a hülyékkel kezdesz,attól függetlenül hogy ők nem néztek ki annyira jól.Erről szintén csak te tehetsz,hiszen őket veszed észre ezek szerint.

Pedig nagyon sok értelmes,normális srác van odakint,személyesen is egy jó párat ismerek(sőt jómagam is ebbe tartozom) akik teljesen komoly kapcsolatot szeretnének.Csak hát bizony minket észre is kéne venni,és nem a bunkók között keresgélni...

2015. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
pappka, nálad érthető a dolog: tudod, hasonló a hasonlóval...
2015. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Csajszi, mit nevezel te belső értéknek? Honnan tudod, hogy mind a 40 csakis szexet akart tőled? Neked milyen belső értékeid vannak szerinted? Mennyi idő kell neked ahhoz, hogy megismerd valakinek a belsőjét?
2015. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem a bunkók között keresgélek, ez egy tévhit, hogy a lányoknak csak azokat veszik észre. Mindig azt hiszem, hogy na végre, találtam egy humoros, kedves, művelt fiút, és volt amelyik szó szerint az arcomba mondta hogy "remélem nem baj, hogy csak le akartalak fektetni". Persze nem engedtem neki semmit, de hát mégis honnan tudjam, hogy kiben lehet megbízni és ki az aki csak előadja magát...
2015. jún. 9. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Áruld el kérlek mennyi idős vagy?
2015. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!