Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem birom ki hogy ne irjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom ki hogy ne irjak ra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

lanyok titeket zavarha ha egy fiu naponta ratok irna?


neha lekoptat mert tanulnia kell, es neha jol eldumalunk.

eddig mindig en irtam ra.



2015. jún. 2. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

"neha lekoptat mert tanulnia kell"


LoL.

2015. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egy csaj mondta azt, hogy ő sose írna fiúra, mert a fiúnak illik csak lányra.


Persze ez csajtól is függ de komolyabb lányok tényleg ritkán írnak fiúra, ilyen bulizós fruskák inkább.


Vagy csak én vagyok ronda, annak is megvan az esélye

2015. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha eljön az a pont,hogy saját magadat tolakodónak érzed,akkor kicsit visszavehetsz,aztán majd a reakciójából leszűrheted,mennyire érdekled.Vagy ha nagyon nem bírod tovább,rákérdezhetsz tőle,szeretne-e valamit tőled.Az a legtisztább.
2015. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!