Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Badoo társkereső oldalról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo társkereső oldalról mi a véleményetek? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Ti találtatok ott magatoknak párt, illetve válaszolt nektek valaki az üzenetre?


Regisztráltam az oldalra, bejelöltem kb. 300 lányt, hogy tetszik. Most kérdés az, hogy nekik mutatja ezt, hogy bejelöltem? Mert senki nem jelöl be, hogy tetszek nekik, csak egyetlen egy volt idáig, de egy kis idő múlva már eltűnt az is (egyébbként nem tudtam megnézni, de már nincsen ott). Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem tetszek ebből a 300 emberből egy közül sem, illetve akik még látnak rajtuk kívül. Vagy valami kamu lenne az egész? Azért annak idején a myvipen például mikor volt ilyen, akkor azért volt szép számmal egyezés.


2015. máj. 31. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem látja, csak ha külön vesz ilyen szupererőt, én nem rég voltam tag, ha bejelöltél, bocs ilyenért nem fizetek. Szerintem ha tetszik valaki írj rá, de ne valami sablon szöveggel, keltsd fel az érdeklődésüket!
2015. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen? De akkor nyilván én sem látom, ha valaki szupererő nélkül jelöl be. Amúgy azt írja hogy első helyen leszek a kedvelős listában ha van szuper erőm. Most kérdés hogy benne vagyok-e egyáltalán, vagy benne, csak nem első helyen a listán? Amúgy az üzenet az sima ügy, ott van hogy látta, csak éppen nem válaszol.
2015. máj. 31. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Én a minap próbáltam ki, hirtelen felindulásból. Volt aki írt, hogy tetszek neki, még idősebbek is. :3

De 1 nap után töröltem magam, mert rájöttem, hogy még mindig szeretem a nőt, akin próbáltam túllépni...

De amúgy jónak tűnt.


24/F

2015. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem férfiként felesleges,nőként meg ott is könnyű,mint mindenhol...

24/F

2015. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Talán segít miért nem válaszolnak sokan.

2015. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy sokan nincsenek is fent az oldalon, hanem a facebookról tudtuk nélkül kerültek fel, ezt értem is. De van aki aktív, nem tudom én hány díja van meg stb, és jórészük, kb 80 %-a ilyen szerintem.
2015. máj. 31. 16:30
 7/8 Stordy válasza:

Nekem a badoo egyáltalán nem tetszik, és senkinek se tudom ajánlani a következő okok miatt:

1, Hiába jelölsz be 10/10 lányt hogy "Tetszik" ha utána nem válaszol.

Ha tetszel is valakinek és neked is, és még rá is írsz, ha utána arra sem képes, hogy válaszoljon, rosszabb esetben törli magát, de akkor minek jelöl be hogy tetszek neki, ha utána törli magát? Mondjuk ez a twoonál volt, de itt is nagy az esélye rá, hogy megtörténik.

2, Feleslegesen írsz bárkinek, mert hiába látta mit írtál, ha válaszolni sem tud.

3, Legtöbbjük csak azt tudja csinálni, amit a második pontban leírtam. Másik megoldás nekik természetesen az, hogy alig hogy rá írsz, rögtön kilép az illető.

2017. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem válaszoltak többen is, de kevés olyan nő volt fenn (legalábbis vidéken), aki tényleg tetszene. Budapestiként még érdemes lehet Badoo-zni, ott értelemszerűen nagyobb a "választék".
2017. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!