Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 vagyok és csak ritkán jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 vagyok és csak ritkán jön össze csaj az is egy éjszakás általában, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt 3 hónapnál hosszabb párkapcsolatom és általában a lepattanókat vonzom , mondjuk a mai világban már ki nem az...ez miért lehet?

#csaj #párkapcsolat #hosszú táv.
2015. máj. 26. 10:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

az igazság az ,hogy kiégtem már a sok befuccsolt kapcsolattól és tényleg félek komoly kapcsolatba vágni,mert nehezem élem meg a szakítást

volt akit nem is szerettem aztán mégis megsínylettem a szakítást.

Abban is van valami,hogy túl nyomulós vagyok,de ez egyfajta fiatalkori kapuzárási pánik nem tudom megmagyarázni , mintha egy óra ketyegne bennem és azt mutatni mindjárt lejár az időm.

2015. máj. 26. 10:55
 12/20 A kérdező kommentje:
ja még annyit,hogy minden egyes ilyen szakítás után mindig az az érzet marad bennem,hogy csak az időmet vesztegettem rossz emberekre
2015. máj. 26. 11:06
 13/20 anonim ***** válasza:
Fogd fel ugy hogy nem az idödet vesztegetted, hanem hogy tapasztalatokat gyüjtöttél. :)nekem is fájnak az ilyenek tul lelkis vagyok(probálom leküzdeni) de mindig tapasztalatnak fogom fel. És mindig kiderül hogy a tapasztalatomat a kövi jelöltnél jol tudom "használni" :)
2015. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
írtam pü-t
2015. máj. 26. 11:43
 15/20 anonim ***** válasza:

"minden egyes ilyen szakítás után mindig az az érzet marad bennem,hogy csak az időmet vesztegettem rossz emberekre" - tessék, itt a bizonyíték, hogy nem is törekedsz hosszabb kapcsolatra.

Van egy szociális feled, ami próbáld megfelelni a környezeted által szabott normáknak, az egyik ilyen a megállapodás a párod mellett, hisz már pont abban a korban vagy, hogy kezdik elvárni tőled az ilyen dolgokat. Namármost, a belső éned azonban rohadtul nem akar megállapodni, mert ő elvan az egy éjszakásokkal, de a folytonos megfelelési kényszer, ami tudat alatt ott van benned egyfajta konfliktust generál a két éned között, az egyik kötetlen akar lenni, a másik meg akar felelni. Ezért van bizonytalan. Én személy szerint a 10. emeletről szarok a társadalmi elvárásokra, egy nüansznyit egyedibb vagyok annál, hogy ilyesféle dolgokhoz idomuljak, valahogy legbelül te is így vagy vele, de a másik oldalon meg ott a klasszikus "állapodj meg, legyen lakásod, legyen gyereked, legyen polgári életed, legyen biztos munkahelyed, vigyorogj mindenkikre" tengely, igazából téged ez utóbbi zavar, mert van egy kis részed, ami engedelmeskedni próbál ennek.

Ennyi a diagnózis. Nincs ezzel semmi gond, sokan őrlődnek magukban ilyen dolgok miatt, teljesen természetes, ha nem szándékozol hosszú távra berendezkedni senkivel sem.

2015. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
az a baj ezzel amit írsz,hogy bennem nincs megfelelési kényszer senki/semmi iránt én szabad,levegős vagyok kapcsolatban is ,talán ez lehet a legnagyobb bajom.
2015. máj. 26. 11:50
 17/20 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van, társas lények vagyunk, valamilyen szinten adunk a környezetünk véleményére.
2015. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor belőlem ez hiányzik,mert soha sem mástól vártam az önigazolást
2015. máj. 26. 11:57
 19/20 A kérdező kommentje:

mondok példákat is:

külsőségek

öltözködés: mindig fejlettebb volt a stílusérzékem mint a környezetemé, soha nem kértem ki senki véleményét.

De így van/volt ez mindig mindenben,meghallgattam mások mit mondanak nekem/rólam,de nem érdekelt ,csak nagyon ritka esetekben fogadtam meg a jó dolgokat,akkor is mindig a saját arculatomra alakítva.

2015. máj. 26. 12:05
 20/20 anonim ***** válasza:
Írásaidból, reagálásaidból világosan kitűnik, mi is lényegében a probléma. 23 éves korod ellenére csak egy lázadó kamasz vagy. Nincs ezzel gond, vannak későn érő emberkék.
2015. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!